Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SELE NEDEN OLABİLİR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beş günlük hava tahmin raporunu yayınladı. Meteoroloji’den alınan verilere göre 20 ila 21 derece arasında seyreden hava sıcaklıkları bu haftadan sonra düşüşe geçecek.

SELE NEDEN OLABİLİR
Bu içerik 432 kez okundu.
Advert

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beş günlük hava tahmin raporunu yayınladı. Meteoroloji’den alınan verilere göre 20 ila 21 derece arasında seyreden hava sıcaklıkları bu haftadan sonra düşüşe geçecek. En yüksek 26 derecenin görüleceği pazar günü bazı saat aralıklarında ise sıcaklık 20 dereceye kadar düşecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce 5 günlük hava sıcaklıkları şöyle:

Pazar: 20-26

Pazartesi: 19-26

Salı:19-27

Çarşamba: 20-28

Perşembe: 21-28

Meteoroloji Uzmanı Kerem Ökten de ilerleyen haftalarda Batı Karadeniz için tehlike alarmı verdi. 72 saat sürmesi beklenen Cortez ihtimali Batı Karadeniz’den sonra Doğu Karadeniz ve İstanbul açıklarında görülecek.

Ökten, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “1 Eylül'de Ülkemize çok ilginç bir cephe misafir olacak. Bu cephe tam bir serseri mayın. 2 gün boyunca İstanbul açıklarından Batı Karadeniz açıklarına doğru tur atıyor. Sonra İstanbul'a geliyor. Bu cepheyi yakından takip ediyorum. Tehlikeli olabilir... İstanbul'da yağmur vortex'i ihtimali var. 1 Eylül'de Karadeniz'de çok güçlü bir siklon oluşacak. 72 saat Karadeniz'de tur attıktan sonra İstanbul'a veya Doğu Marmara'ya inme ihtimali var. 9 Eylül 2009 seli de böyle bir vortex ile gelmişti. Yakından takip ediyorum...” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZONGULDAK - KÖLN UÇAK SEFERLERİ BAŞLADI
ZONGULDAK - KÖLN UÇAK SEFERLERİ BAŞLADI
GAZETECİ İBRAHİM TIĞ, KÜLTÜR VE SANAT ÖDÜLÜ'NÜ ALDI
GAZETECİ İBRAHİM TIĞ, KÜLTÜR VE SANAT ÖDÜLÜ'NÜ ALDI