Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

UZUNDAL: "MECLİS OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPIYORUZ"

Zonguldak İl Genel Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grubu, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Bozkan'ı ziyaret etti

UZUNDAL:
Bu içerik 533 kez okundu.
Advert

Zonguldak İl Genel Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grubu, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Bozkan'ı ziyaret etti.

CHP Grup Başkanvekili Mustafa Uzundal, CHP'li İl Genel Meclisi Üyeleri Nebahattin Yılmaz, Nedim Bekar, Hasan Tülübaş, Hamdi Aksoy, Milli Eğitim Müdürü Osman Bozkan'ı ziyaret ettiler.

UZUNDAL: "MECLİS OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPIYORUZ"

CHP Grup Başkanvekili Mustafa Uzundal, "Bütçemizin yüzde 50'sini eğitime ayırıyoruz. Meclis olarak üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Bu hafta itibariyle toplantılarımız başladı.

Yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürümüz, gerek emniyet müdürümüz olsun önümüzdeki hafta ziyaret edeceğiz. Müdürümüzün atanması sebebiyle hem ziyaret etmek hem de ihtiyaç ve eksikler noktasında yanlarında olduğumuzu bir kez daha iletme noktasında hayırlı olsun ziyaretine geldik. Kendilerine başarılar diliyoruz" dedi.

BOZKAN: "İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİMİZİN SÖYLEDİKLERİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Ziyaret için İl Genel Meclisi Üyelerine teşekkür eden Osman Bozkan "Tüm paydaşlarımızla beraber eğitim işimizi beraber yürüteceğiz. Herhangi bir sorun olmadan sorunları oluşmadan önlemeye çalışacağız. Şehirde her paylaşımın her kişinin söylediği bizim için değerli ama seçilmiş il genel meclis üyelerimizin söyledikleri bizim için önceliklidir. Çünkü onları seçen kişiler tarafından onlara gelen söylemleri bize getirecekler diye düşünüyorum" dedi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK BİLSEM'DEN MÜTHİŞ KONSER
DEVREK BİLSEM'DEN MÜTHİŞ KONSER
  19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI BELLİ OLDU
19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI BELLİ OLDU