Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BAŞHEKİM ÇELİK'E DESTEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Türk-İş’e bağlı Sağlık İşçileri Sendikası Devrek Devlet Hastanesi, Aile ve Sosyal Politikalara bağlı Huzurevi ve Engelsiz Yaşam iş yeri temsilcileri, Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Avni Çelik’i ziyaret ederek ‘destek ve geçmiş olsun” dileklerini i

BAŞHEKİM ÇELİK'E DESTEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
Bu içerik 615 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

 Türk-İş’e bağlı Sağlık İşçileri Sendikası Devrek Devlet Hastanesi, Aile ve Sosyal Politikalara bağlı Huzurevi ve Engelsiz Yaşam iş yeri temsilcileri, Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Avni Çelik’i ziyaret ederek ‘destek ve geçmiş olsun” dileklerini iletti.

     Türk-İş’e bağlı Sağlık İşçileri Sendikası Devrek Devlet Hastanesi, Aile ve Sosyal Politikalara bağlı Huzurevi ve Engelsiz Yaşam iş yeri temsilcileri,  Ayşenur Erdoğan, Ali Hatıl ve  Günay Kömeçci olarak Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Avni Çelik'i ziyaret etti.

  Yapılan ziyarette Türk-İş’e bağlı Sağlık İşçileri Sendikası Devrek Devlet Hastanesi, Aile ve Sosyal Politikalara bağlı Huzurevi ve Engelsiz Yaşam iş yeri temsilcileri; "20 Ağustos günü meydana gelen elim kazada hayatını kaybeden AKP Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan’nın kıymetli oğlu için Yaşar Arslan’a  ve tüm sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.   

   Genç kardeşimizin böylesi elim bir kazada hayatını kaybetmiş olmasından dolayı çok üzgünüz. Hiç kimsenin böyle tarifi imkânsız bir evlat acısını yaşamamasını dileriz.

    Yaşar Arslan’ın acısını anlayabilmemiz elbette mümkün değil ancak bununla birlikte sağlıkta şiddeti kabul etmemiz de mümkün değildir. Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Avni Çelik'e karşı AKP Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan tarafından yapılan hakaret ve tehditlerini kınadığımızı ifade ederek her zaman yanında olduğumuzu belirtiriz" diye konuştu.

     Dr. Avni Çelik'te, Türk-İş’e bağlı Sağlık İşçileri Sendikası Devrek Devlet Hastanesi, Aile ve Sosyal Politikalara bağlı Huzurevi ve Engelsiz Yaşam iş yeri temsilcilerine,destekleri nedeniyle teşekkür etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  İZLERİ DÜN GİBİ DURUYOR
İZLERİ DÜN GİBİ DURUYOR
KOYUNCU ÖDÜLÜNÜ ALDI
KOYUNCU ÖDÜLÜNÜ ALDI