Advert
Advert
Advert

"KURUMLARI SİYASİ PARTİLERİN ARKA BAHÇESİ YAPMAYIN"

Zonguldak Tüketici Haklar Derneği Başkanı Ali Topaloğlu, TTK 2 bin işçi alımları ile ilgili bir açıklama yaparak, "Müjde deyip yılan hikayesine dönen işçi alımları konusunda asıl konuşması gereken kurum yetkilileri olması gerekirken, Sanki işçileri AKP

Bu içerik 248 kez okundu.
Advert

  Zonguldak Tüketici Haklar Derneği Başkanı Ali Topaloğlu, TTK 2 bin işçi alımları ile ilgili bir açıklama yaparak, "Müjde deyip yılan hikayesine dönen işçi alımları konusunda asıl konuşması gereken kurum yetkilileri olması gerekirken, Sanki işçileri AKP il başkanlığına alınacak gibi AKP yetkilileri açıklama yapıyor." dedi

  Zonguldak Tüketici Haklar Derneği Başkanı Ali Topaloğlu, TTK'ya alınacak 2 bin işçinin başvuru tarihlerinin açıklanmasının ardından konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Topaloğlu açıklamalarında olayın yılan hikayesine döndüğünü ve açıklamaların AK Partı tarafından yapılıyor olmasını eleştirdi.

  Topaloğlu'nun açıklaması şu şekilde;

   "Günlerdir, müjde deyip yılan hikayesine dönen işçi alımları konusunda asıl konuşması gereken kurum yetkilileri olması gerekirken, sanki işçileri AKP il başkanlığına alınacak gibi AKP yetkilileri açıklama yapıyor.

  Üretim planlanması işgücü ihtiyacı kurumlar tarafından belirlenir. İnsanları önce işsizliğe sefalete açlığa mahkum edeceksiniz. Sonrada atalarını zorla ocağa soktuğunuz insanlar alay eder gibi müjde vereceksiniz. Öyle bir müjde veriliyor ki, dersiniz bu insanlar TTK'ya genel müdür olacaklar. Artık İnsanların Duygularıyla Oynamayın. Bu Konuda Açıklamalarıda Bir Zahmet TTK Genel Müdürü Yapsın (Varsa Müdür) Kurumları Bu Kadar Siyasi Partilerin Arka Bahçesi Yapmayın."

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI