Advert
Advert
Advert

"SÖZ UÇAR YAZI KALIR"

AKP Gökçebey İlçe Başkanı Erkan Soner Kodaman, ilçede selden etkilenen bölgeleri gezerek ‘Sel Gökçebey’in kaderi değildir’ dedi. Kodaman’a cevap veren Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, resmi kurumlara yaptığı başvuruları yayınladı.

Bu içerik 463 kez okundu.
Advert

AKP Gökçebey İlçe Başkanı Erkan Soner Kodaman, ilçede selden etkilenen bölgeleri gezerek ‘Sel Gökçebey’in kaderi değildir’  dedi.  Kodaman’a cevap veren Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, resmi kurumlara yaptığı başvuruları yayınladı.

Son yaşanan selde etkilenen bölgelerden biri olan Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde zarar yerleri inceleyen AKP Gökçebey İlçe Başkanı Erkan Soner Kodaman DSİ tarafından dere ve köprülerin iyileştirileceğini söyledi.  ‘Sel Gökçebey’in kaderi değildir’ diyen Başkan Kodaman’a Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk DSİ; Karayolları, AFAD, Kaymakamlık ve çeşitli kurumlara yaptığı başvuru dilekçeleri ile cevap verdi. Başkan Öztürk; “ Gökçebey denince akla yaşayanlarının mutlu olduğu her türlü sosyal ve kültürel imkanlardan faydalanabildiği  temiz ve güvenli gençlerimizin iş imkanı bulabildiği bir ilçeyi hafızalara yer etmek hedefimiz. Bunu her zaman dile getirdik ve de getirmeye devam edeceğiz. Bir sevdadır belediyecilik gönülle olur, sevgiyle olur, mütevazilikle olur. Bazen ailenden, bazen sağlığından feragat etmekle olur. Bizler neredeyse günümüzün tamamını, Gökçebey için bir taş daha nasıl koyabiliriz düşüncesi içerisinde geçirmekteyiz. İnşallah bu çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

Geçtiğimiz günlerde iktidar partisinin ilçe başkanının, sosyal medya hesabından paylaştığı, ‘Sel Gökçebey’in kaderi değildir’  başlıklı paylaşımında  bizlerin yani, tüm emekçi belediye çalışanlarının cefakarca çalışmalarını emeklerini hiçe sayarak Gökçebey Belediyesi’ nin yanlış yapılanması ve hatalı alt yapı uygulamaları sonuncunda ilçemizde sel afetinin meydana geldiğini, geçmiş yıllarda bu konu hakkında hiçbir çalışma yapmadığımız gibi şu anda, hiçbir çalışmamızın olmadığını, hiçbir girişimimizin bulunmadığını ifade etmiştir.

  Bu söylemler çok kıymetli Gökçebey halkını yanıltmaktan öteye geçmeyen maksadı belli olan bir paylaşımdır. Amaç Gökçebey Belediyesini yıpratmak ve itibarsızlaştırmaktır. Bu itibarsızlaştırma, sizleri yanıltma paylaşımına tarihleri ile paylaşacağımız resmi yazışmalarımızla cevap vermek istiyoruz.

Bizler geçmişte Gökçebey’imize ne kadar hizmet verdiysek gelecekte de her geçen gün artırarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Bizlerin ne kadar özverili olduğunu değerli Gökçebey halkı zaten bilmekte.Her şey Gökçebey için azim varsa çözüm de vardır.

“Söz uçar yazı kalır”dedi.

Başkan  Vedat Öztürk: 26.08.2021-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

11.01.202-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

13.09.2022-Zonguldak Valiliğine

DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

Gökçebey Kaymakamlığına

Zonguldak İl Afet ve Acil Müdürlüğüne

12.07.2023-Zonguldak Valiliğine

DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

Gökçebey Kaymakamlığına

08.08.2023-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne yazdıkları dilekçeleri gösterdi.

 

 

 

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI