Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANDI

Devrek TSO Meslek Komiteleri Üyeleri, Müşterek Meslek Komitesi Toplantısında bir araya geldi

MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANDI
Bu içerik 766 kez okundu.
Advert

  Devrek TSO Meslek Komiteleri Üyeleri, Müşterek Meslek Komitesi Toplantısında bir araya geldi

  Devrek TSO 2023 yılı Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah başoğlu ve Meclis Başkanı Engin Kalay'ın katılımıyla Devrek TSO Toplantı salonunda yapıldı.

 Oda bünyesinde çalışmalarını yürüten Meslek Komitelerinin sorunlarının, bu sorunlara yönelik çözüm önerilerinin görüşülerek değerlendirildiği ve sektörler arası dayanışmanın amaçlandığı toplantıya, başkanların yanı sıra, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi Başkan ve Üyeleri katıldı.

  Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı sondaro Devrek TSO'dan yapılan açıklmada;  "2023 yılı Eylül ayında düzenlenen Müşterek Meslek Komitesi toplantısı Odamız Meslek Komitesi Üyelerinin katılımıyla Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşti.

Toplantıda, yılda iki kez düzenlenen Müşterek Meslek Komitesi toplantılarının mevzuat gereği olduğu belirtildi. Meslek Komiteleri üyeleri kendi sektörlerini temsil ederek saha deneyimlerini ve karşılaştıkları sorunları ile çözüm önerileri konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Bu paylaşımların ardından, yönetim kurulu veya meclis tarafından sorunlar ve çözüm önerileri ilgili makamlara iletilmesi konusunda istişare gerçekleştirildi.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, altı aylık faaliyet dönemi içinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı da toplantının gündeminde yer aldı. Ayrıca, sektörel sorunlar ve bu sorunların çözümüne yönelik fikir alışverişi de toplantıda gerçekleşti.

Ayrıca, 2024-2027 yıllarını kapsayan Stratejik Plan Çalışmaları hakkında da Meslek Komite Üyelerinin görüş ve önerileri alınarak anket çalışması gerçekleştirildi. Bu çalışmaların iş dünyasının gelecekteki yol haritasının çizilmesinde büyük bir rol oynayacağı belirtildi.

Toplantının sonunda, Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu ve Meclis Başkanı Engin Kalay, katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı. Bu önemli bilgilendirme ve işbirliği platformunun sektörel gelişmeler ve iş dünyasının daha iyi hizmet vermesi için büyük bir önem taşıdığı vurgulandı."denildi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK BİLSEM'DEN MÜTHİŞ KONSER
DEVREK BİLSEM'DEN MÜTHİŞ KONSER
  19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI BELLİ OLDU
19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI BELLİ OLDU