Advert
Advert
Advert

GARDİYANIN YAPTIĞINA BAK!

Devrek Açık Cezaevi’nde görevli gardiyan sosyal paylaşım hesabında Devrek Belediyesi’ni hedef aldı.

GARDİYANIN YAPTIĞINA BAK!
Bu içerik 2666 kez okundu.
Advert

  Devrek Açık Cezaevi’nde görevli gardiyan sosyal paylaşım hesabında Devrek Belediyesi’ni hedef aldı.

    Devrek Açık Cezaevinde görevli gardiyan Ahmet Şimşek, Devrek Çayı’nın ıslahı, temizleme, bakım ve onarımının hangi kuruma ait olduğunu bilmeden, Devrek Belediyesi’ni hedef aldı.

   Gardiyan Şimşek sosyal medyadaki paylaşımında, “Memur ve tayinci biri olarak o kadar il ilçe belde gezdim seçim arefesi olmasına rağmen içlerinde gördüğüm en aciz en iş bilmez Belediye ne diyelim son zamanlarını huzurla uyusun iyi uykular Başkan” diyerek Devrek Belediyesi ile Başkan Çetin Bozkurt’u hedef aldı.

    Konuya ilişkin olarak açıklama yapan Devrek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Tığ, “Devrek Belediyesi’nin Devrek’ten geçen Devrek Çayı’nın temizliği, bakım, onarımıyla ilgili bir görevi yoktur. Bu görev DSİ’nindir. Ama ne acıdır ki Devrek Açık Cezaevi’nde görev yapan Ahmet Şimşek adlı gardiyan bilgisizce hem belediyemizi hem de başkanımızı hedef almıştır. Bu doğru bir tavır değildir. Burada tekrardan belediyimizin böyle bir görevi olmadığını hatırlatıyor, konuyu Cezaevi Müdürü Hasan Yılmazer’e aktardım. Gereğini yapmadığı takdir de sayın Bakanımız Yılmaz Tunç Bey’e aktaracağımı kamuoyuyla paylaşıyorum” dedi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK