Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

EĞİTİM İÇİN ÖDENEK AYRILDI

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Ekim ayı Toplantısı'nda İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 1.800.000,00 TL ödeneğini 7 ilçedeki okulların küçük onarımına ve mahkeme harçlarına aktarıldı.

EĞİTİM İÇİN ÖDENEK AYRILDI
Bu içerik 354 kez okundu.
Advert

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Ekim ayı Toplantısı'nda İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 1.800.000,00 TL ödeneğini 7 ilçedeki okulların  küçük onarımına ve mahkeme harçlarına aktarıldı.

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Ekim ayı 1'inci Birleşim Toplantısı, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli Başkanlığı'nda yapıldı.

Meclis, Eylül ayı son birleşim toplantısına ait tutanak özetinin okunup oylamasıyla başladı. Gündemin üçüncü maddesinde yer alan İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Okul Bakım ve Onarım giderleri harcama kaleminde bulunan 1.800.000,00 TL ödeneğin tenzil edilerek, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Kilimli, Kozlu İlçeleri Küçük Onarım Giderleri harcama kalemi ile Mahkeme Harç ve Giderleri harcama kalemine aktarılması hususunun görüşülerek Meclis’te oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4'üncü maddesinde yer alan, İlimiz Ereğli İlçesi Çaylıoğlu Köyü ve Güneşli Köyüne, Davutdere Membanın tahsisi ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 26 – 18 – 27 sayılı raporlar görüşülerek onaylandı. (Pusula)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZONGULDAK - KÖLN UÇAK SEFERLERİ BAŞLADI
ZONGULDAK - KÖLN UÇAK SEFERLERİ BAŞLADI
GAZETECİ İBRAHİM TIĞ, KÜLTÜR VE SANAT ÖDÜLÜ'NÜ ALDI
GAZETECİ İBRAHİM TIĞ, KÜLTÜR VE SANAT ÖDÜLÜ'NÜ ALDI