Advert
Advert
Advert

BEŞİNCİ DÖNEM İÇİN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Çaydeğirmeni Belde Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, 2024 yerel seçimlerine hazırlık yaptıklarını ve aday adayı olduğunu açıkladı.

BEŞİNCİ DÖNEM İÇİN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI
Bu içerik 593 kez okundu.
Advert

Çaydeğirmeni Belde Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, 2024 yerel seçimlerine hazırlık yaptıklarını ve aday adayı olduğunu açıkladı.

Dört dönemdir Belediye Başkanlığı'nı yürüten Satılmış Gebeş 'Beldeyi 2200 nüfusla aldık, bugün ise nüfusu 7500'ün üzerine getirdik. İnşallah yıl sonu itibari ile 10 bin rakamını yakalayacağız. 10 yıl sonra da Çaydeğirmeni'nin nüfusu 30 bin rakamına ulaşacak" dedi.

 "GÖREVE GELDİĞİMİZ ÇAYDEĞİRMENİ İLE ŞU ANKİ ÇAYDEĞİRMENİ ARASINDA UÇURUMLAR VAR"

 Satılmış Gebeş, beldenin sorunlarını ve çözümlerini çok iyi bildiğini belirterek "Türkiye genelinde borcu olmayan, yatırımlarını yapabilen, vatandaşın beklentisine cevap verebilen ender belediyelerden bir tanesiyiz.

Yerel seçimlere az bir süre kaldı. Çaydeğirmeni'nde güzel ve başarılı çalışmalar yaptık.

Önümüzdeki yerel seçimlerde Allah nasip ederse tekrar Çaydeğirmeni'nde belediye başkan aday adayı olacağız. İnşallah aday da oluruz. Zonguldak ilimizde 4 dönemdir üst üste Belediye Başkanlığı yapıyoruz.

Göreve talip olduğumuzdaki Çaydeğirmeni'nin durumu şu anki Çaydeğirmeni'nin durumu arasında uçurumlar var. Bölgemizin, beldemizin sorunlarını ve çözüm önerilerinin neler olduğunu biliyoruz. Planımızda projemizle zaten göreve talip olmuştuk. Biliyorsunuz ki belediye başkanlığından önce belediyede 10 yıllık memuriyetim vardı. Benim görev yapmadığım birim kalmadı şükürler olsun" açıklamasını yaptı.

"NÜFUSUMUZ YIL SONUNDA 10 BİN, 10 YIL SONRA 30 BİN OLACAK"

"Beldeyi 2200 nüfusla aldık, bugün ise nüfusu 7500'ün üzerine getirdik. İnşallah yıl sonu itibari ile 10 bin rakamını yakalayacağız. 10 yıl sonra da Çaydeğirmeni'nin nüfusu 30 bin rakamına ulaşacak. Planlarımız çalışmalarımız bu doğrultuda yürüyor.

Türkiye genelinde borcu olmayan, yatırımlarını yapabilen, vatandaşın beklentisine cevap verebilen ender belediyelerden bir tanesiyiz. Görevimizin sorumluluğunuzun bilincindeyiz. Aldığımız emanetin ne olduğunu biliyoruz. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar aday olacağız. Vatandaşlarımızın talebi de beklentileri de bu doğrultuda. Sandıktan da güzel bir neticeyle tekrar çıkacağımızı düşünüyorum. Bu süreçte bize destek ve emek veren, her zaman yanımızda olan çok değerli Çaydeğirmenli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İl ve İlçe Başkanımıza, değerli milletvekillerimize yaptığımız yatırımlara desteklerinden katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz." (PUSULA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK