Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT: MUHTARLARIMIZ EN ÖNEMLİ YEREL YÖNETİCİMİZDİR”

BAŞKAN BOZKURT: MUHTARLARIMIZ EN ÖNEMLİ YEREL YÖNETİCİMİZDİR”
Bu içerik 359 kez okundu.
Advert

 

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “Muhtarların ülkemizin ve demokrasimizin temel yapıtaşı olduğunu belirterek “Muhtarlarımız en önemli yerel yöneticimizdir” dedi.

      Muhtarlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Başkan Bozkurt, “Muhtar, mahalle ve köylerde yaşayan insanımız ile devlet arasındaki ilk muhatap kişidir. Bu nedenle muhtar, millet ile devlet arasındaki köprüdür. Muhtarsız bir yönetim hele muhtarsız bir yerel yönetimin düşünülmesi mümkün değildir. Muhtarlar en önemli yerel yöneticimizdir. Muhtar aynı zamanda halkın temsilcisidir, önderidir. Bir derdi olan, bir kutlaması olan önce muhtarı bulur. Muhtar neşede, tasada, kara günde iyi günde hep yanı başımızdadır. Muhtarlar ülkemizin ve demokrasimizin temel yapıtaşıdır. Muhtarlarımız demokrasinin ve huzurun sağlanmasında en önemli görevi yerine getirmektedir” dedi.

      Muhtarların hep yanında olduklarını bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Bozkurt mesajında şu ifadelere yer verdi:

      “Devletimizin temsilcisi olan değerli muhtarlarımız, gece gündüz demeden halkımızla birliktedir, halkımızın talep, problem ve ihtiyaçlarını en kısa yoldan yetkili makamlara arz ederek çözüme kavuşturmaktadır. Biz de belediye olarak muhtarlarımız aracılığıyla halkımıza en iyi hizmet vermek için mücadele veriyoruz, bundan sonra da hep yanlarında olacağız.

       Bu vesileyle tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, görevi başındaki tüm muhtarlarımıza başarı, sağlık ve mutluluklar dilerken ebediyete intikal etmiş muhtarlarımızada  Allah’tan rahmet diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  İZLERİ DÜN GİBİ DURUYOR
İZLERİ DÜN GİBİ DURUYOR
KOYUNCU ÖDÜLÜNÜ ALDI
KOYUNCU ÖDÜLÜNÜ ALDI