Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ODABAŞLARIN PARKI TÖRENLE AÇILDI

ODABAŞLARIN PARKI TÖRENLE AÇILDI
Bu içerik 595 kez okundu.
Advert

    Çaycuma Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Avukat Hikmet Odabaş- Av. Ali Osman Odabaş Parkı törenle açıldı.

    Zonguldak’ın önde gelen hukukçularından, hayırsever insan Ali Osman Odabaş’ın katkılarıyla Pehlivanlar Mahallesi Oran Sokak ile Ece Sokak arasına Çaycuma Belediyesi tarafından yapılan “Avukat Hikmet Odabaş – Ali Osman Odabaş Parkı açıldı. Açılışa önceki dönem TBMM Başkanı Köksal, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan ile önceki dönem Milli Eğitim Bakanı Mahmut  Özer ve eşi Nebahat Özer, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul, Çaycuma Kaymakamı Mehmet Göze, BEÜ Rektörü Prof.Dr Mahmut Özer, belde belediye başkanları, Eski Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıdı. Açılıştan önce Çaycuma Belediyesi Çocuk Korosu mini bir konser verdi. Belediye Bandosu da çalacağı şarkılarla konuşmalar gerçekleştirildi.

      Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “ Değerli büyüğümüz Ali Osman Odabaş’ın katkılarıyla yapımını kısa sürede tamamladığımız parkın açılışındayız. Çaycuma’ya güzel bir eseri, muhteşem bir işbirliği, büyük bir hemşehri dayanışması içinde kazandırmış olmaktan dolayı çok mutluyum. Başta Ali Osman Odabaş büyüğümüz olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. ”dedi.

TBMM Başkanı Köksal, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Toptan çocukluk bir çok kez bulunduğu Çaycuma'da çocukluk arkadaşı Av. Ali Osman Odabaş’ın katkılarıyla yapışan parkın açılışında bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek parkın yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol tarafından park gezildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MÜFETTİŞİN ARKASINA SIĞINMAYIN, HİZMET ÜRETİN!”
“MÜFETTİŞİN ARKASINA SIĞINMAYIN, HİZMET ÜRETİN!”
“NE MANİSA'YMIŞ ARKADAŞ YA...”
“NE MANİSA'YMIŞ ARKADAŞ YA...”