Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SİYAMİ TIĞ, GÖNÜLLÜ KAMP LİDERLİĞİ EĞİTİMİNDE YER ALDI

SİYAMİ TIĞ, GÖNÜLLÜ KAMP LİDERLİĞİ EĞİTİMİNDE YER ALDI
Bu içerik 632 kez okundu.
Advert

    Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Antalya’da gerçekleştirilen Gönüllü Kamp Liderliği Eğitimi’nde müzik alanında eğitim vermek üzere Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni; aynı zamanda Devrek ROSAK Derneği Türk Halk Müziği Ekibi Sorumlusu Siyami Tığ görevlendirildi.

     Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği Gönüllü Kamp Liderliği Eğitimi devam ediyor. Eğitimler; 4 Dönem halinde yapılması planlanmış ve Bakanlıkça bu dönemlerde görev almak üzere oluşturulan Eğitim Grupları tarafından yapılmaktadır.

     13 kişiden oluşan 1. Dönem Eğitim Grubu’na Müzik alanında eğitim vermek üzere; Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni; aynı zamanda Devrek ROSAK Derneği Türk Halk Müziği Ekibi Sorumlusu Siyami Tığ görevlendirildi. Eğitimde müzik alanında çalışma ve faaliyetler ile kamplardaki müzik uygulamaları konusunda sunum yapıldı. Ayrıca ülke genelinde yürütülecek sanatsal çalışmalarda da öncülük yapıldı.

     T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak; bakanlığın Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce Antalya Alaaddin Keykubat Gençlik Kampı’nda yapılmakta olan, Gönüllü Kamp Liderliği Eğitimi alan gençler ile buluştu. Eğitime katılan gençlere hitap eden bakan, konuşmaları sonrası gençler ile sohbet etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  MAAŞA GÖRE TOST
MAAŞA GÖRE TOST
"SIKINTININ NEDENİ AKP İKTİDARIDIR, SARAYDIR!"