Advert
Advert
Advert

“KONTEYNER KENT”İN AÇILIŞI YAPILDI

“KONTEYNER KENT”İN AÇILIŞI YAPILDI
Bu içerik 791 kez okundu.
Advert

  Sercan Kapusuz

   Geçtiğimiz temmuz ayında Zonguldak’ta meydana gelen sel felaketinden etkilenen Çaydeğirmeni beldesinde yaşayan roman vatandaşlar için tahsis edilen konteynerlerin açılışı bugün yapıldı.

   Açılış programına katılan AKP Zonguldak Milletvekili Muammer avcı yaptığı açıklamada: “Geçtiğimiz Temmuz ayında Zonguldak’ımızda gerçekleşen sel felaketi sonucunda ilimiz genelinde maddi hasar meydana gelmişti. Bizlerin takipleri, İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’nın talimatları doğrultusunda, selin yaralarını hızla sarmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda; Çaydeğirmeni’nde sel sebebiyle evleri zarar gören Roman Kardeşlerimize, tahsis edilen konteyner kentin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık.

    İl Başkan Yardımcılarımız Halil Yılmaz ve Şenol Kundakçıoğlu, Devrek İlçe Başkanımız İsmail Cimbir, Çaydeğirmeni Belediye Başkanımız Satılmış Gebeş ile teşkilat mensuplarımızla birlikte, Çaydeğirmeni Beldemizde selden etkilenen Roman kardeşlerimizin için yapılan konteyner kentin açışını, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle gerçekleştirdik. Misafirperverliklerinden dolayı Roman kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Rabbim hem Zonguldak’ımızı hem de aziz vatanımızı bu tür afetlerden korusun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”

DEVREKLİ YAZARLARIN MEZARLARI ZİYARET EDİLDİ
DEVREKLİ YAZARLARIN MEZARLARI ZİYARET EDİLDİ