Advert
Advert
Advert

KAZKONDU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Ayhan Kazkondu, AKP Devrek Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu.

KAZKONDU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Bu içerik 1078 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

    Ayhan Kazkondu, AKP Devrek Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu.

   31 Mart 2024 yerel seçimleri için adaylık başvuruları devam ediyor. Devrek Belediye Başkanlığı için Zonguldak Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Ayhan Kazkondu, AKP Devrek ilçe binasında yaptığı açıklamayla aday adaylığını açıkladı.

  AKP’de Devrek Belediye Başkan Adaylığı için yeni isimler biribir açıklama yapmaya başladı. Zonguldak Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Ayhan Kazkondu Devrek Belediye Başkanlığı için AKP'den aday adaylığını açıklayan isimlerden biri oldu. Başkan aday adayı Ayhan Kazkondu, AKP Devrek İlçe Başkanlığı'nda yapılan bir törenle başvuru belgesini AKP Devrek İlçe başkanı İsmail Cinbir'e teslim etti.

   Partililerin yoğun katımıyla gerçekleştirilen programda AKP Devrek Belediye Başkan aday adaylığını görevine talip olduğunu açıklayan Kazkondu, partililerin tebriklerini kabul etti. AKP Devrek Belediye Başkan aday adaylığı konuşmasını gerçekleştiren Ayhan Kazkondu;

   "Devrekte doğdum. İlk orta ve lise eğitimimi Devrek'te tamamladım. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Vatani görevimi yedek subay olarak yaptım.

    İstanbul menşeli firmada mühendislik, şantiye şefliği ve bölge koordinatörlüğü görevlerini yaptım. Ardından 10 yılın üzerinde Devrek Belediyesi'nde birim müdürlüğü ve başkan yardımcılığı görevlerini yaptım. 4,5 Zonguldak Belediyesi'nde Su ve Kanalizasyon Müdürü olarak görev yapmaktayım.,

    Bugün Zonguldak Belediyesi'ndeki görevimden yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Devrek Belediye Başkan aday adayı olabilmek için istifamı verdim.

    Özel sektörde çalıştım, Devrek Belediyesi'nde olgunlaştım, Zonguldak Belediyesi'nde piştim. Artık 19 yıllık tecrübemle Devrek'e hizmet etmek istiyorum.

   Okuyarak öğrendim, yaşayarak tecrübe ettim. Şimdi vakit yeni Devrek vaktidir. Hizmet davası için yola çıkan tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum..

   Huzur getireceğiz, kavgayı bitireceğiz. Şehrimizin üzerindeki kara bulutları dağıtacak ufkunu aydınlatacak ve huzura kavuşturacak güç burada toplanmıştır. Bu güç Allah'ın izniyle Devrek için buradadır.

   Bu duygu ve düşüncelerimle Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Devrek Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı açıklıyorum. Bu sürecin hayırlara vesile oimasını diliyorum." dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAZIRLIKLAR TAMAM AÇILIŞ CUMA GÜNÜ
HAZIRLIKLAR TAMAM AÇILIŞ CUMA GÜNÜ
BOZKURT HALKIN İÇİNDE
BOZKURT HALKIN İÇİNDE