Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM EVLİCE ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE BULUŞTU

Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, şehit aileleri ve gazilerle kahvaltıda buluştu.

KAYMAKAM EVLİCE ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE BULUŞTU
Bu içerik 326 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-(ÖZEL)-

   Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, şehit aileleri ve gazilerle kahvaltıda buluştu.

     Devrek Kaymakamlığı, İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü tarafından Öğretmenevinde organize edilen kahvaltı etkinliğine, Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Çantaş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Devrek Şubesi Başkanı Gazi Muhterem Sarı, Adalet ve Kalkınma Partisi Devrek İlçe Başkanı İsmail Cinbir, Cumhuriyet Halk Partisi Devrek İlçe Başkanı Uğur Dikenli, İYİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıyıcı, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

     Kahvaltı sonrasında bir konuşma yapan Devrek Kaymakamı Mustafa Evlice, “Şehit ve gazileri hiçbir zaman unutmadıklarını, unutmayacaklarını belirterek, “Onların bizler için can verdiklerini biliyoruz. Tüm şehit ve gazilerimizi her zaman minnetle anıyoruz” dedi.

     Kaymakam Evlice konuşmasını şöyle sürdürdü:

    “Değerli şehit yakınları ve gazilerimiz, göreve geldiğimden itibaren sizlerle sadece özel ve anlamlı günlerde değil, her zaman bir arada olmayı arzuluyoruz. Vatanımızın her karış toprağında şehitlerimizin kanı, gazilerimizin izleri var. ülkemizin içte ve dışta düşmanları var, bunları birlik ve beraberlik içinde her zaman olduğu gibi bugünde yeneceğiz. Bakın, Filistin’de insanlık soykırımı uygulanıyor. Dün Bosna’da sesini çıkarmayanlar, bugün Filistin de yaşananlara ses çıkarmıyor. Ama bizim milletimiz hak, hakikat ne ise vatanı, bayrağı için her zaman canını vermeye hazır. Bu vesileyle, ebediyete göçen şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize de uzun ömürler diliyorum”

     Kahvaltıda sonunda, şehitler ve ebediyete intikal eden gazilerimiz için Kur-an’ı Kerim okundu ve dualar edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAZIRLIKLAR TAMAM AÇILIŞ CUMA GÜNÜ
HAZIRLIKLAR TAMAM AÇILIŞ CUMA GÜNÜ
BOZKURT HALKIN İÇİNDE
BOZKURT HALKIN İÇİNDE