Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTILAR

Devrek'in sevilen Orman Muhafıza Memuru evlilik yolunda ilk adımı attı.

 EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTILAR
Bu içerik 1021 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

   Devrek'in sevilen Orman Muhafıza Memuru evlilik yolunda ilk adımı attı.

  Devrek'in sevilen ismi Devrek Orman İşletmesi Müdürlüğü'nden emekli Kenan Kankal'ın oğlu Devrek Orman İşletmesi Müdürlüğü'nde Orman Muhafıza Memuru olan Murat Kankal yine Devrek'in sevilen isimi Celali Karapınar'ın kızı Gülçin Karapınar ile nişanlandı.

   Devrek Elagance Organizasyon Salonu'nda düzenlenen muhteşem bir nişan töreniyle Celali-Güler Karapınar'ın kızı Gülçin Karapınar ve Rahime -Kenan Kankal'ın oğlu Murat Kankal evlilik yolunda ilk resmi adımı atmış oldu. Yüzükleri ailenin büyükleri takarken, alkışlarla bu mutlu ana şahit olan  davetliler gençlere mutluluklar dilediler.

  Nişan töreninde çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Yapılan nişan törenine çok sayıda davetli katıldı. Gelen misafirleri tek tek karşılayan gelinin anne-babası Celali-Güler Karapınar ile damadın anne ve babası Rahime -Kenan Kankal'ın nişana gelen konuklarıyla tek tek ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

    MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNUYORDU

   Nişan töreni sonrasında genç çiftin arkadaşları ve vatandaşlar orkestranın seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle doyasıya eğlendi. Rehime-Kenan Kankal'ın oğullarının mürüvvetlerini görmenin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Nişan töreni mutlu bir şekilde sona erdi.

   Bölge Haber ailesi olarak Gülçin Karapınar ve Murat Kankal çiftini kutluyor, mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“HER ÖNÜNE GELEN AĞAÇLARIMIZI KESECEK CESARETİ NEREDEN ALIYOR?
“HER ÖNÜNE GELEN AĞAÇLARIMIZI KESECEK CESARETİ NEREDEN ALIYOR? "
 19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.