Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÖZTÜRK CHP'YE KATILDI

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk CHP'ye katıldı.

ÖZTÜRK CHP'YE KATILDI
Bu içerik 725 kez okundu.
Advert

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk CHP'ye katıldı. Öztürk için CHP İl Başkanlığı’nda rozet takma töreni yapıldı.

Geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamayla İYİ Parti’den istifa eden Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, CHP’ye üye oldu. Öztürk için CHP İl Başkanlığı’nda rozet takma töreni düzenlendi. Törene; CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz, Eylem Ertuğrul, İl Başkanı Devrim Dural, Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, İlçe Belediye Başkanları, il ve ilçe teşkilatı ve partililer katıldı.

DURAL; “BABA OCAĞINA HOŞ GELDİNİZ”

Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Devrim Dural; “Kendisine baba ocağına katıldığı için teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyorum. Gökçebey denilince akla Vedat Öztürk geliyor. Biz kitle partisiyiz ve kollarımızı tüm halka açtık. Sürecin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

ÖZTÜRK; “ÖZÜME DÖNÜYORUM, ÇOK HEYECANLIYIM”

İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye geçen Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk; “Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. 10 yıllık belediye başkanı da olsam çok ayrı bir heyecanım var. Özüme dönüyorum. İnşallah 1 Nisan’da sandıkları patlatacağız. Çok güzel işler yaptık; yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Bugün Allah nasip etti, 62 yaşında rüyalarım gerçek oldu. Varlığımız, tecrübemiz Gökçebey’e yeter. CHP’nin bayrağını çok büyük farkla Gökçebey’e dikeceğiz. CHP olarak bütün ilçe ve beldeleri alacağız inşallah. CHP’de demokrasi, hak ve hukuk anlayışı çok fazla. CHP’ye layık olmak için elimden geleni yapacağım. Tüm teşkilata çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

YAVUZYILMAZ; “OMUZ OMUZA MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Zonguldak Milletvekili Yavuzyılmaz; “Dün itibariyle Gökçebey’de bağımsız bir belediye başkan adayı vardı. Artık bu aday CHP’li olmuştur, herkese hayırlı olsun. Zonguldak’ta CHP’li ilçe belediye sayısı 5 olmuştur. 8’de 8’e çıkarmak için omuz omuza mücadele ise devam edeceğiz ve bunu başaracağız. Gökçebey İlçesi’nin Belediye Başkanlığını yaparken CHP’ye geçen başkanımız, gönüllerimize de girdi. Çok mutluyuz. Artık o bir CHP’li. Bir kere istedim, iki kere istedim, üçüncü de oldu dedi. Allah’ın hakkı 3’tür derler. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

ERTUĞRUL; “İDDİALIYIZ! EZİCİ ÜSTÜNLÜK SAĞLAYACAĞIZ!”

CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul da; “Biz gördüğünüz gibi salonlara sığmıyoruz. Bundan sonra da sığmayacağız. Belediye Başkanımız Vedat Öztürk’ün aramıza katılmasından dolayı çok mutluyuz. İddialıyız, tüm belediyeleri alacağız. Merkez belediyeyi alacağız, sahip olduğumuz belediyeleri koruyacağız. CHP, Zonguldak’ta ezici bir üstünlük sağlayacak. Bunu göreceksiniz. Partimize ve şehrimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Öztürk’te CHP rozeti takıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
İBRAHİM TIĞ, ONUR VE USLU’YU ANLATTI
İBRAHİM TIĞ, ONUR VE USLU’YU ANLATTI