Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

KAZADA HAYATINI KAYBEDENLER BELLİ OLDU

Kuzey Marmara Otoyolundaki kazada ölen ve yaralananların isimleri belli oldu mu? Sakarya'da meydana gelen kazada ölü ve yaralananların isimleri netleşiyor. Kaza nasıl oldu?

KAZADA HAYATINI KAYBEDENLER BELLİ OLDU
Bu içerik 835 kez okundu.
Advert

Kuzey Marmara Otoyolundaki kazada ölen ve yaralananların isimleri belli oldu mu? Sakarya'da meydana gelen kazada ölü ve yaralananların isimleri netleşiyor. Kaza nasıl oldu?

ÖLEN VE YARALI VATANDAŞLARIMIZIN İSİM LİSTESİ  KAZADA ÖLENLER

Nihal Yıldız (Hemşire)

Hüseyin Kamil Yıldız (Avukat)

Sedat Değirmenci

Adem Akyol

Ergin Çınar

Satılmış Furkan Öztürk

Alperen Ayhan

Erdoğan Mandal

Kenan Cin

KAZADA YARALANANLAR

Hilmi Yıldız

AMCA ÇOCUKLARI

Kuzey Marmara'da meydana gelen feci kazada hayatlarını kaybeden 2 kişinin amca çocukları olduğu öğrenildi. Ölenlerinin kimliklerinin Osmaniye'den cenazeden dönen Kamil Yıldız ve amcasının kızı Nihal Yıldız olduğu öğrenildi.

BİLGİLER VE İSİMLER GELDİKÇE AKTARMAYA  DEVAM EDECEĞİZ

Kuzey Marmara Otoyolu'nda feci kaza! 11 ölü 57 yaralı

Kuzey Marmara Otoyolu'nda feci kaza! 11 ölü 57 yaralı

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Sakarya Dağdibi mevkisinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. Aralarında 3 otobüs ve 1 TIR'ın da bulunduğu 7 araç zincirleme trafik kazasına karıştı. İlk belirlemelere göre kazada 11 kişi hayatını kaybederken, 57 kişi de yaralandı. Kazada hayatını kaybedenlerin ve yaralıların isimleri netleşiyor. Kazadan yara almadan kurtulan 10 kişi başka bir otobüsle Esenler'deki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'na geldi.  Otogarda bekleyen kazazedelerin yakınları, otobüsten indiklerinde onları sarılarak ve ağlayarak karşıladı. 

PATIRTI KOPTU ONA UYANDIK

Kazayı gören Hasan Horasan da, "Çok sis vardı. 2-3 metre görüntü yoktu. O kadar sisliydi. Yolun kenarında insanlar öyle yatıyordu, sağ tarafında da 15-20 kişiye yakın yatıyordu. Kafası kanayan, suratı kan içinde olanlar…" dedi. 

ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI

Kazazede Esme Tosun, "Bir ses duyduk, bir anda oldu. Sağ tarafımı vurdum. Boynum ağrıyor. Çok sis vardı. Biri geldi bize vurdu. Bizim otobüste duramadı, bariyerlere çarptı" diye konuştu. 

"SADECE BURNUNDA KANAMA VAR"

Kayınvalidesi otobüste yaralanan Oğuzhan Ağır, "Kendisi saat 04.45 gibi bizi aradı. Sisten dolayı kaza olduğunu söyledi. Otobüsler birbirine çarpmış sanırım. Bizde kendisinden öyle haberdar olduk. Sadece burnunda kanama var, doktora baktıracağız. Ve gözünün altı mor bir şekilde. Kayseri'den geliyorlardı, akşam 19.00'da yola çıkmışlardı. En son Bolu'da görüşmüştük. Sonra Düzce, Sakarya arasında bir yerde böyle bir kaza olmuş" diye konuştu. 

"CAM BİRDEN PATLADI"

Senem Yüker, "Nasıl oldu göremedik, her yer sisliydi. Cam birden bire patladı, geldi gözüme değdi. Ortalık biran da karıştı, ne olduğun anlayamadım. Hemen indik aşağıya, bu kadar. Sabaha karşı oldu, saat 4 civarıydı sanırım. Kayseri'den geliyorduk. Kaza sonrası neler oldu hiç bilmiyorum, ben kendimden geçmişimö ifadelerini kullandı.  Kazadan hafif yara alan başka bir yolcu "Allah kimseye vermesin. Anlatacağımız bir şey yok. Uyuduk, uyandık, bir patırtı koptu, ona uyandık" dedi.   Farklı bir otobüsteki bir yolcu ise ise, "Biz kazaya şahit olmadık, arka taraftaydık. Bizden bir önceki otobüste oldu" ifadelerini kullandı.

Kuzey Marmara Otoyolu kazada ölenlerin isimleri ilerleyen dakikalarda Valiliklerce ya da İçişleri Bakanlığı'nın açıklaması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ