Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

YENİ YILIN İLK SAATLERİNDE ZONGULDAK KARIŞTI

Zonguldak'ta yeni yıl kutlaması yapan gruplar dağılırken aralarında kavga çıktı. Aynı sokak üzerinde 4 farklı grubun kavga ettiği görülürken tekmeler ve yumruklar havada uçuştu. Kavga anları kameraya yansırken ruhsatsız silahla yakalanan 1 kişi gözaltına

YENİ YILIN İLK SAATLERİNDE ZONGULDAK KARIŞTI
Bu içerik 550 kez okundu.
Advert

Zonguldak'ta yeni yıl kutlaması yapan gruplar dağılırken aralarında kavga çıktı. Aynı sokak üzerinde 4 farklı grubun kavga ettiği görülürken tekmeler ve yumruklar havada uçuştu. Kavga anları kameraya yansırken ruhsatsız silahla yakalanan 1 kişi gözaltına alındı.

Kentte yeni yıl coşkusu yaşandı. İncivez Mahallesi Çaybaşı Sokak girişinde gençler yeni yılın ilk dakikalarını sokakta kutladı. Daha sonra aynı sokakta bir grup genç kavga etmeye başladı. Kavga çevredeki gruplara da sıçradı. 4 farklı grup bilinmeyen bir sebeple aynı yerde tekmeli ve yumruklu kavga etti. Çevredekiler kavga edenleri sakinleştirmeye çalışırken bölgede güvenliği sağlamak için bulunan polis ekiplerinin müdahalesiyle gruplar ayrıldı. Kavga anı kameralara yansırken ruhsatsız silah taşıdığı belirlenen 1 kişi gözaltına alındı. Darbedilen 1 kişi ambulansla, 3 kişi de kendi imkanlarıyla hastanelere gitti. Kavgada 22 yaşındaki H. U. A. adlı genç, kafasından ve yüzünün farklı yerlerinden yaralandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
İBRAHİM TIĞ, ONUR VE USLU’YU ANLATTI
İBRAHİM TIĞ, ONUR VE USLU’YU ANLATTI