Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

OSB TOPLANTISI DEVREK'TE YAPILDI

Organize Sanayi Bölgesi için istişare toplantısı yapıldı.

OSB TOPLANTISI DEVREK'TE YAPILDI
Bu içerik 500 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

   Organize Sanayi Bölgesi için istişare toplantısı yapıldı.

   Devrek ve Gökçebey sınırlarında kurulacak Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları için toplantı yapıldı. Bölgesel ve ticari konuların ele alındığı toplantı Devrek TSO ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Devrek TSO Başkanı Abdullah Başoğlu, Meclis Başkanı Engin Kalay ile Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda Devrek ve Gökçebey sınırları içerisinde kurulacak OSB, yeni sanayi alanları oluşturulması, bölgesel ekonomik ve ticari konular ele alındı.

  Yapılan OSB istişare toplantısı hakkında Devrek TSO'dan yapılan açıklamada;"Devrek Ticaret ve Sanayi Odası olarak 22.01.2024 tarihinde yapılan meclis toplantısının ardından yapılan istişare toplantısına Devrek Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt ile Gökçebey Belediye Başkanımız Vedat Öztürk katılım sağladı.

   Meclis Başkanımız Engin Kalay koordinatörlüğünde Yönetim Kurulu Başkanımız Abdullah Başoğlu ve meclis üyelerimizin de katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda; Devrek-Gökçebey OSB, bölgemizin genel sorunları ve yapılabilecek işler hakkında istişare yapıldı.

  Toplantıya katılan, Devrek Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt’a, Gökçebey Belediye Başkanımız Vedat Öztürk’e ve meclis üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz."denildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ