Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

"ESNAFTAN ÖZÜR DİLE!"

Başkan Bozkurt, Özcan Ulupınar’ın “Tabur Kapanmayacak” sözlerini hatırlattı

Bu içerik 885 kez okundu.
Advert

     Sercan Kapusuz

     Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, taburun Devrek’ten gitmesiyle, Devrek esnafının ekonomik çöküntü içine girdiğini, taburun gitmesini milletvekilliği döneminde engellemeyen, engelleyemeyen Özcan Ulupınar’ın da esnaftan özür dilemesi gerektiğini, bildirdi.

     Başkan Çetin Bozkurt, kamu kurum ve esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

    Vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Çetin Bozkurt, Özcan Ulupınar’ın vekilliği döneminde “Devrek Taburunun gitmeyeceğini/ kapanmayacağını”, söylediğini hatırlatarak, “Özcan bu halk için ne  dediyse tersini yaptı. Tabur konusunda da bu halka doğruyu söylemedi” dedi.

     Başkan Bozkurt şöyle konuştu:

     “Ey, Özcan Ulupınar’ sen daha dün ‘Ben olduğum sürece tabur bu ilçeden gitmeyecek demedin mi? Dedin, Gitmeyecek diye gazetelere beyanat verdin mi? Verdin. Peki, ne oldu? Tabur gitti. Şimdi de ortalıkta ‘Efendim asker azaldı, asker gelmiyordu’ diye suç bastırıyorsun. İkidar sensin, asker gelmediyse, getirtseydin, azaldıysa çoğaltsaydın. Sen bu ilçenin bu ilin vekili değil miydin? Her yerde onu biz yaptık, şunu biz yaptık diyorsunda taburun gitmesini neden durduramadın. İşte bu yüzden senin bu kahveci esnafından, manav esnafından, lokanta, simitçi esnafından, taksici, otelci esnafından, helallik alman gerekir, özür dilemen gerekir, özür dile Özcan özür! Çünkü siz bu ilçenin ekonomik anlamda sonunu getirdiniz, esnafımızı mağdur ettiniz. Bu halk, bu esnaf sizi yalanınız, dolanınız şatafatınızla sandığa gömecek”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ