Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

CEZAEVİNDE İFTAR DÜZENLENDİ

onguldak Beycuma M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda iftar programı düzenlendi.

CEZAEVİNDE İFTAR DÜZENLENDİ
Bu içerik 350 kez okundu.
Advert

Zonguldak Beycuma M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda iftar programı düzenlendi.

Zonguldak M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda iftar programı gerçekleştirildi. İftar programına Zonguldak Vali Yardımcısı Mehmet Türk, Adalet Komisyonu Başkanı Ercan Kumhak, Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, İdare Mahkemesi Başkanı Halil Onur, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Murat Apaydın, Ceza İnfaz Koruma Müdürü Orhan Tekfidan, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, Baro Başkanı Türker Kapkaç, İl Müftüsü Aşır Durgun, hakim, savcılar ile kurum yöneticileri katıldı.

Açık Ceza infaz Kurumu bahçesinde, hükümlülerin Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, hükümlüler ve görevli vaizlerin seslendirdiği ilahi ve Naat-ı Şerifler ile devam etti.

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan yaptığı konuşmada, suç işleyenlerin topluma kazandırılması ceza adalet sisteminin temel hedeflerinden bir tanesi olduğunu dikkati çekti.

"Bir iş bir hayat, bir hayat bir aile, bir aile bir toplum." diyebilecekleri bir etkinlik için bir araya geldiklerini belirten Alan, "Hükümlü kardeşlerimizin Kuran-ı kerim kursunda başarılı olması nedeniyle Zonguldak Açık Ceza İnfaz Kurumunda çalışan arkadaşlarımızı ve eğitimlerde görev alan İl Müftülüğü personelini tebrik ediyorum." dedi.Daha sonra ney eşliğinde gerçekleştirilen semazen gösterisi misafirlerden beğeni topladı.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı programda, İl Müftüsü Aşır Durgun'un sohbet ve iftar duasının ardından kurumda ramazan ayında açılan Kur'an kursuna katılan hükümlülere başarı belgeleri verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ