Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

DEVREKLİ ÖĞRENCİLER ORTAKLARINI ZİYARET ETTİ

Devrek Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğrencileri "Okul Ortaklığı Programı" ile ortak oldukları Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi'ni ziyaret etti.

DEVREKLİ ÖĞRENCİLER ORTAKLARINI ZİYARET ETTİ
Bu içerik 350 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

    Devrek Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğrencileri "Okul Ortaklığı Programı" ile ortak oldukları Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi'ni ziyaret etti. Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci'ye dünyaca ünlü Devrek Bastonu hediye ettiler.

   Bakanlığın Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce, okullar arasındaki farklılıkların azaltılarak fırsat eşitliğinin sağlanması kapsamında okullar arasındaki iş birliği ve destekle eğitim öğretim sürecine katkı sağlamak, üreten ve paylaşan dinamik okullar anlayışını geliştirmek, öğrenciler arasında bilgi, kültür, sevgi, saygı, sosyal sorumluluk, yardımlaşma, dayanışma gibi konuları paylaşmak ve geliştirmek amacıyla başlattığı "Okul Ortaklığı Programı" kapsamında Devrek Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi ile Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi ortak oldu.

    Proje kapsamda Afyonkarahisar’ı ziyaret eden Devrek Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri Afyonkarahisar’daki proje ortağı olan Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’yi makamında ziyaret etti.

  Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hayati Duman’ın eşlik ettiği ziyarette İl Müdürü Miraç Sünnetci, misafir öğrenciler ile Afyonkarahisar’ın kültürel ve doğal güzellikleri üzerine sohbet edip öğrencilere küçük hediyeler takdim etti.

   Devrek Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğrencileri de dünyaca ünlü Devrek Bastonu'nu İl Müdürü Sünnetci’ye hediye ederek Devrek Bastonu'nu hakkında bilgi verdiler. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK