Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

DEVREK CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI YENİDEN EMİNE KARA OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek İlçe Teşkilatı'nda yeni kadın kolları yönetimi yapılan seçimle belirlendi.

DEVREK CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI YENİDEN EMİNE KARA OLDU
Bu içerik 2304 kez okundu.

   Kadın Kolları seçimi ilçe parti merkezinde yapıldı. Yapılan Devrek CHP Kadın Kolları kongresinde İlçe yönetimi yerini alırken; partinin kadın kolları üyeleri büyük ilgi gösterdi. Mevcut başkan Emine Kara Devrek CHP'nin yeniden kadın kolları başkanı oldu.

   Emine Kara, “Oluşturduğumuz genç, dinamik, istekli, heyecanlı, görev aşkıyla dolu bir yönetimi kadın üyelerimizle birlikte hem ilçemizde hem de ülkemizde partimizi iktidar yapmak için çalışacağız.” dedi

   CHP İlçe Başkanı Yaşar Bükrü yaklaşan yerel seçimler öncesinde önemli bir döneme girildiğini belirterek; “CHP'nin önemli bir parçası ve organı olan kadınlarımızın bugüne kadar yaptıkları ve bundan sonrada yapacakları vefakarca çalışmalarından hiç kuşkumuz yok. Kadın kollarımızın yeni yönetimine başarılar diliyorum.” dedi.

   Tek liste ile gidilen seçimler sonrasında Emine Kara Devrek CHP kadın kollarının yeniden başkanı olurken; Fatime Ocakçıoğlu, Arzu Sarı, Asuman Erdem, İclal Şenol, Fahriye Durbak ve Merve Armut kadın kolları yönetim kurulunda yer alan isimler oldu.

   Devrek CHP Kadın Kolları Başkanı Emine Kara, yeniden aldıkları görevi en iyi şekilde yapmaya gayret göstereceklerini dile getirerek, teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”