Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

TURAN ORAL DEVREK’TEN DESTEK İSTEDİ

Gazeteci-yazar ve sendikacı Turan Oral Devrek CHP Teşkilatını ziyaret ederek destek istedi.

TURAN ORAL DEVREK’TEN DESTEK İSTEDİ
Bu içerik 1142 kez okundu.

     Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Genel Meclisi Üyesi ve Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkan Danışmanı Turhan Oral, 6 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan kongrede partisinin il başkanlığına aday olduğunu belirterek, CHP’li üst kurul üyelerinden destek istedi.

    Dün kendisine destek istemek amacıyla Devrek CHP Teşkilatında üst kurul üyeleriyle bir toplantı yapan Oral, Zonguldak’ın ve ülkenin içinde bulunduğu durumdan bir an evvel çıkartılması gerektiğini, söyledi.

    Oral, “Hepimizin bildiği gibi Zonguldak ve ülkemizin götürüldüğü yer içler acısı durumdadır. Ekonomisi daralmış, işsizliği artmış, emeklilerinin çoğaldığı Zonguldak’ımız bu iktidar eliyle her geçen gün kötüye gidiyor. Ülkemizde yine bu iktidar eliyle bilinmezlere götürülüyor. Ülkemizi ve Zonguldak’ımızı bu kötü gidişten ancak ve ancak CHP iktidarı kurtaracaktır. Bunun için tüm CHP’liler birlik ve beraberlik içinde ülkemize sahip çıkmak zorundayız. Biliyorsunuz, bunların getirdiği yeni sistemle parti il başkanları valiyle eş durumdadır. Yani il başkanlığı çok önemlidir, bu nedenle partimin il başkanlığına adayım, bunun için sizlerin desteğine ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.” diye konuştu.

     CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü de ziyaretleri için Turan Oral’a teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”