Advert
Advert

ULUPINAR, DEVREK İÇİN SAĞLIK BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ

ULUPINAR, DEVREK İÇİN SAĞLIK BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ
Bu içerik 3645 kez okundu.

   AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, İl Genel Meclisi Üyesi Vacit Durdubaş, AKP Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek ve Devrek Devlet Hastanesi Müdürü Fethi Kuzu ile birlikte TBMM'deki bütçe görüşmeleri sırasında Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile görüştüler.

   AKP Milletvekili Özcan Ulupınar, Sağlık Bakanı Demircan’dan Zonguldak ve ilçeleri için yapılacak olan 78’inci devlet hizmet yükümlülüğü kurasından doktor kadrosu istedi. Zonguldak geneli için ambulans eksiklerini dile getiren Milletvekili Ulupınar, Bakan Demircan’dan bu konuda da talepte bulundu.

   AKP Devrek İlçe Başkanı Kelebek, İl Genel Meclis Üyesi Durdubaş ve Hastane Müdürü Kuzu ile beraber Bakan Demircan'dan Devrek Devlet Hastanesi için de uzman doktor, ambulans ve fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesinin hizmet vermesi için bu dalda hekim isteyen Ulupınar, sağlık bakanı Demircan’ın talepleri değerlendirip yardımcı olacaklarını ifade ettiğini ve ihtiyaçların karşılanması hususunda gereken hassasiyeti göstereceklerini belirttiğini söyledi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!
SENİN YATACAK YERİN YOK!
SENİN YATACAK YERİN YOK!