Advert
Advert

DEVREKLİ MUHTARLAR PROTOKOLÜ AĞIRLADI

Devrekli muhtarlar düzenlenen kahvaltı programında protokol ile bir araya geldi.

 DEVREKLİ MUHTARLAR PROTOKOLÜ AĞIRLADI
Bu içerik 1865 kez okundu.

     Türkiye Muhtarlar Derneği Devrek Şubesi tarafından düzenlenen kaynaşma ve dayanışma kahvaltısında mahalle ve köy muhtarları ile protokolü ile bir araya geldi. Devrek Çınar Otel'de düzenlenen kahvaltı programında misafirlerini ağırlayan Muhtarlar Derneği Başkanı Muhterem Benli," Öncelikle bizlerin davetine iştirak eden ilçe protokolüne ve siz değerli muhtar arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Amacımız sizlerle bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak ve mevcut sorunlarımıza çözüm aramak için düzenlenmiş bir programdır. Tekrar hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

    Devrek Kaymakamı Yakup Güney ise, "Bugünkü programı tertip eden muhtarlar derneği yöneticilerine teşekkür ediyorum. Buradaki amaç özellikle de köylerimizde mevcut olan sorunları ve istekleri yerinde değerlendirerek hep birlikte çözümler üretmektir. Biliyorum sorunlarımız ve isteklerimiz oldukça fazla bizlerde bunların üstesinden gelmek için arkadaşlarımızla el ele vererek bunların üstesinden gelmeye gayret ediyoruz. Sizler ve bizler birlik ve beraberliği sağladığımız sürece üstesinden gelinmeyecek hiçbir sorun kalmaz. Tekrar bu organizasyonu tertip eden arkadaşlara teşekkür ediyorum" diye konuştu.

    Düzenlenen programa; Devrek Kaymakamı Yakup Güney, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, AKP İlçe Başkanı Serdar Kelebek, TSO Başkanı Ertan Cıvak, daire amirleri ve muhtarlar katıldı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!
SENİN YATACAK YERİN YOK!
SENİN YATACAK YERİN YOK!