Advert
Advert

DEVREK MYO ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

DEVREK MYO ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Bu içerik 3025 kez okundu.

    Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulu öğrencileri, gönüllü olarak sosyal sorumluluk etkinliği geliştirerek örnek olmaya devam ediyorlar.

    Son olarak Zonguldak Çaydeğirmeni mevkiinde bir ilkokulda ihtiyaç sahibi öğrencileri tespit eden duyarlı üniversite öğrencileri topladıkları yardımları üniversite öğretim elemanlarıyla birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

    Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı birinci sınıf öğrencilerinden Muhammed Özer ve Özel Güvenlik ve Koruma Programı birinci sınıf öğrencilerinden Abdulkadir Özkan, ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım etmek düşüncesi ile çalışmalarına başlayarak bu konuda üniversite öğretim elemanlarının da desteklerini aldılar.

    Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ İlkokulu Müdürü Ali Gedikoğlu ile iletişime geçen proje ekibi, okul müdüründen ihtiyaç sahibi öğrencilerin listesini ve ihtiyaçlarını öğrenerek çalışmalarına başladılar. Yaklaşık 30 öğrenci için toplanan yardımlarla kış için mont ve ayakkabı alınarak ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye edildi.
   BEÜ Devrek MYO Öğretim Görevlilerinden Tuğba Babaoğlu, Raşide Erdoğan ve Cemal Gümüş’ün destekleriyle hayata geçirilen projede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Çaydeğirmeni TOKİ İlkokulu Müdürü Ali Gedikoğlu, öğrencilere ve öğretim elemanlarına teşekkür etti.
Daha sonra okul önünde öğrencilerle birlikte bir hatıra fotoğrafı çektiren proje ekibi, sosyal sorumluluk projelerine bundan sonra da daha yoğun bir şekilde devam edeceklerinin mesajını verdi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!
SENİN YATACAK YERİN YOK!
SENİN YATACAK YERİN YOK!