Advert
Advert

BELEDİYE BAŞKANI ZABITAYI DÖVMÜŞ!

Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, toplu sözleşme görüşmesi sırasında Zabıta Komiserine önce küfretti, sonra bardak attı, ardından yumrukladı.

  BELEDİYE BAŞKANI ZABITAYI DÖVMÜŞ!
Bu içerik 6377 kez okundu.
Advert

      Zonguldak'ın Bakacakkadı beldesinde toplu sözleşme görüşmeleri sırasında belediye başkanının fiziki saldırısına uğradığını iddia eden zabıta komiseri darp raporu aldı.

MAAŞ LİSTESİNDEN TARTIŞMA ÇIKTI

    İddialara göre olay Bakacakkadı Belediyesi'nde meydana geldi. Belediyede toplu sözleşme görüşmeleri sırasında belediye başkanı Sezgin Ö, Zabıta Komiseri ve Mali Hizmetler Müdür Vekili olarak görev yapan Suat Boynukısa'dan maaş listesini istedi. Belediyede çalışan 6 memur için verilen zammın yetersiz bulunması üzerine başlayan süreçte, maaş listesindeki yazıların küçük olduğu iddiası üzerine başkan ile Boynukısa arasında önce sözlü tartışma yaşandı.

SU BARDAĞI FIRLATTI

   İddialara göre sendika temsilcilerinin de bulunduğu görüşme sırasında makamdan çıkan ve yeniden odaya giren Boynukısa, devlet memuru olduğunu ifade ederek "Bana küfredemezsiniz" şeklinde tepkisini dile getirdi. Bunun üzerine Sezgin Ö.'nün su bardağını fırlattığı ardından da Boynukısa'ya fiziki saldırıda bulunduğu öne sürüldü. Ortamın sakinleştirilmesinin ardından Boynukısa hastaneye giderek darp raporu aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!