Advert
Advert

VEKİL İLE BAŞKAN BÖYLE ATIŞTI

Zonguldak'ta Belediye Başkanı, incelemelerde bulunmak üzere bir araya gelen Karayolları yetkilileri ve AKP'li vekile kendisine haber vermedikleri için sitem etti. Vekil, "Artistlik yapma" dedi.

 VEKİL İLE BAŞKAN BÖYLE ATIŞTI
Bu içerik 1468 kez okundu.

     Zonguldak'ın Alaplı ilçesi girişinde Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ile AKP Milletvekili Faruk Çaturoğlu'nun yaptığı incelemeye davet edilmeden geldiğini söyleyen Belediye Başkanı CHP'li Nuri Tekin'e, AKP Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, "Basını karşısında artistlik yapmaya gerek yok. Dün biz bunu seninle konuştuk" şeklinde karşılık verdi.

KAZANIN SIK OLDUĞU KAVŞAKTA İNCELEME

    Karayollar 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ve AKP Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Alaplı girişinde sık sık kazaların meydana geldiği Yalı kavşağında inceleme yaptı. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, programdan haberdar edilmediğini söyleyerek yapılacak çalışmanın içinde belediyenin de olması gerektiğini söyledi.

BELEDİYE BAŞKANI ÇAĞRILMADIĞI İÇİN SİTEM ETTİ

   Belediye Başkanı Tekin, "Sonradan haberimiz oldu. Burada yapılacak bir şey belediyeyi ilgilendirir. Karayollarıyla belediye ortak bir çalışma yapılacak. Sizin burada olmanızdan belediyeye haber verilmesi gerekir. Olsun yine de önemli değil. Hoş geldiniz. Burada bir çalışma yapacaksak beraber yapacağız. Belediye de bu işin içinde olacak" dedi.

VEKİL SERT ÇIKTI

   Milletvekili Çaturoğlu ise, belediye başkanın bu sözlerine, "Buyurun o zaman" diye karşılık vererek, "Yani basının karşısında artistik yapmaya gerek yok. Dün konuştuk bunu biz seninle" dedi. Başkan Tekin ise, "Haberimiz yok ki. Çağırmıyorsun ki vekilim" dedi. Tartışmanın ardından yolda incelemede bulunuldu.

"ÇOCUKLUK ARKAŞIYIZ"

   Yaşanan olayla ilgili gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Çaturoğlu, "Nuri Tekin ile bizler çocukluk arkadaşıyız. Kavga etsek de barışırız" dedi. Nuri Tekin ise, "Karayolları Bölge Müdürü orada belediye başkanını soracak. Belediye başkansız orada bir şey yapamazlar. Çaturoğlu ile aramızda bir şey yok" diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!
SENİN YATACAK YERİN YOK!
SENİN YATACAK YERİN YOK!