Advert
Advert
Advert

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ İLE DÖNDÜLER

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ İLE DÖNDÜLER
Bu içerik 3025 kez okundu.
Advert

    Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek MYO Aşçılık Programı öğrencileri, Üniversiteliler Gelenekten Geleceğe Gastronomi Yarışması Black Box kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldular.

   Başarıdan başarıya koşan ve katıldıkları tüm yarışmalarda derece elde etmeyi başaran Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulu Aşçılık programı öğrencileri yeni bir başarıya daha imza attı.

   Türkiye Aşçılar Federasyonu, Ageb ve Anfaş işbirliği ile 17-20 Ocak tarihleri arasında Antalya Anfaş Fuarı’nda gerçekleştirilen ve 14 farklı üniversiteden 43 öğrenci ekibinin katıldığı Üniversiteliler Arası Kapalı Kutu (Black Box) kategorisinde yarışan Devrek Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden Mehmet Akif Ersoy, Evren Emil ve Gökhan Sarıbaş’tan oluşan ekip Türkiye üçüncüsü olarak yeni bir başarı elde ettiler.

   Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ferdi KESİKOĞLU öğrencileri ve öğretim elemanlarını elde edilen başarıdan dolayı tebrik ederek, yarışma için öğrencilere destek olan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek Esnaf ve Sanatkârlar Odası, River Mill Park Otel ve Başoğlu Orman Ürünleri A.Ş.’ye teşekkürlerini sundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU