Advert
Advert
Advert

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 941 kez okundu.
Advert

   Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpcu ve Ünal Demirtaş, CHP Zonguldak İl Başkanlığına 6 Ocak tarihinde yapılan kongre sonucunda seçilen Umut Başoğlu’nu ziyaret ederek yeni görevi nedeniyle kendisine başarılar dilediler.

   CHP İl Başkanı Umut Başoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, “Zor bir süreçten geçiyoruz. Tüm örgütlerimizle, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile omuz omuza yolumuza devam edeceğiz. 2019 yılında yapılacak seçimlerde CHP alnının akıyla ve başarıyla çıkacak. Milletvekillerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

   CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş da ziyarette yaptığı konuşmada, “Zonguldak’ta partimiz demokratik bir ortamda ilçe ve il kongresini tamamladı. TBMM’deki çalışmalarımız nedeniyle Zonguldak’a gelememiştik. Parlamento 1 hafta tatile girince CHP İl Başkanlığına seçilen Umut Başoğlu arkadaşımızı ziyaret etme imkanı bulduk. 2019 yılında yapılacak olan seçimler için il başkanımız ve il yönetimimizle nasıl bir süreç izleyeceğiz bunları paylaşmak istiyoruz. İnanıyoruz ki 2019 yılında hem Zonguldak’ta hem Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını kuracağız. Türkiye’yi uçuruma doğru sürükleyen geri kalmış Ortadoğu diktatörlük rejimine doğru sürükleyen AKP iktidarından kurtaracağız. Seçilen başta il başkanımız olmak üzere yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

   CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu da ziyarette, İl Başkanı Umut Başoğlu’na hayırlı osun dileklerini sunarak şunları söyledi:

   “CHP’nin oylarını Zonguldak’ta yeni başkanımız ve yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile yükseleceğine inanıyorum. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. AKP’nin içerde halkımıza yaşattığı süreçler olduğu gibi Irak, Suriye ve Afrin’de yoğunlaşan ülkenin bekasını ilgilendiren bütün mücadeleler ve büyük zorluklar ile karşı karşıyayız. Bu süreçte ülkemizin CHP’ye daha çok ihtiyacı var. Yeni seçilen il başkanımız ve yönetimine büyük görevler düşüyor. CHP’nin kongre süreçleri her zaman gürültülü patırtılı olur. Bütün arkadaşlarımız AKP’nin ülkemize ve Cumhuriyetimize açtığı tahribata karşı partimiz el ele omuz omuza olacaktır. İl Başkanımız Umut Başoğlu’nun şahsında tüm yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU