Advert
Advert

KAÇAK MADENCİLİK YAPANA HAPİS!

Yeni torba yasaya göre kaçak madencilik yapanlara hapis cezası geliyor. Öğretmen atamalarına ise ilave 5 bin kişi eklenecek.

KAÇAK MADENCİLİK YAPANA HAPİS!
Bu içerik 1934 kez okundu.

 

   Yeni torba yasayla istihdam artışı için teşvik verilecek. Asgari ücret vergi diliminden etkilenmeyecek. Terörle mücadelede ölen sivillerin yakınlarına 2 kadro verilecek. Bireysel emeklilikte cayma süresi 3 kata kadar artırılacak. 16 yaş üstü aracını hurdaya ayırana yeni araç alımlarında ÖTV indirimi getiriliyor. Kaçak madencilik yapana hapis cezası geliyor.

   Vergi kanunları ile bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılması hakkında kanun tasarısı bugün TBMM’ye sevk edildi.

   Torba yasada dikkat çeken düzenlemeler şöyle: Yasayla 5 bin ilave sözleşmeli öğretmen alınacak. Terörle mücadelede ölen sivillerin yakınlarına 2 kadro verilecek. Maden kazalarında ölenlerin yakınlarına devlette 1 kadro verilecek. Bireysel emeklilikte cayma süresi 3 kata kadar artırılacak. Yeni torba yasayla istihdam artışı için teşvik verilecek. Asgari ücret vergi diliminden etkilenmeyecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!
SENİN YATACAK YERİN YOK!
SENİN YATACAK YERİN YOK!