Advert
Advert
Advert

BRAVO BAŞKAN GEBEŞ!

 BRAVO BAŞKAN GEBEŞ!
Bu içerik 9871 kez okundu.

 

    Zonguldak İl Jandarma Alay Komutanlığı tarafından yürütülen uyuşturucu ve uyarıcı satışıyla ilgili örgüt operasyonunda çok ilginç gelişmeler yaşanıyor. Çaydeğirmeni Merkezli operasyonda suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Cennet Y.,  ve Tolga K.’nın işletmeciliğini, Şaban P.’ın ruhsat sahibi olduğu Mini Bar’ın ruhsatı Çaydeğirmeni Belediyesi tarafından iptal edildi.

   Çaydeğirmeni Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Şaban P.’ın sahibi olduğu Sabahçı Kahvesi’nin de çalışma ruhsatı iptal edildi. Bilindiği gibi Şaban P. bir önceki operasyonda tutuklanmış cezaevine gönderilmişti.

   Çaydeğirmeni’nin ardından gözler Gökçebey’e çevrildi. Gökçebey Belediye Başkanlığı görevinden istifa etmek zorunda  kalan  Vedat Öztürk’ün izin verdiği ve kamuoyunda Organize Pavyonlar Bölgesi olarak bilinen mekanların ruhsatlarımın da iptal edilmesi gerekiyor.

   Öte yanda Devrek’te faaliyet gösteren kadın garsonların çalıştığı barlarda müdahale edilmesi isteniyor. Kadın garson olarak görülen kişilerin müşterilerin masasında oturması ve ruhsata aykırı iş yaptıkları göze çarpıyor.

   Filyos Vadisi olarak bilinen Devrek-Çaycuma ve Gökçebey’in son dönemde Barlar Vadisi olarak anılması ve uyuşturucu satışının artması devlet görevlilerini de rahatsız etti. Bu nedenle yakın zamanda Çaycuma’da da büyük bir operasyon bekleniyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...