Advert
Advert
Advert

TERMİK SANTRALİ İÇİN ZONGULDAK’A GELDİLER

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, beldelerine yapılmak istenen termik santral projesine karşı olduklarını belirterek, bu konuda daha da bilinçlenmek üzere Çatalağzı’nda inceleme yapacaklarını belirtti. Belediye Başkanı İrfan Mandalı, misafirperverli

  TERMİK SANTRALİ İÇİN ZONGULDAK’A GELDİLER
Bu içerik 1509 kez okundu.

   

    Tekirdağ’a bağlı, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve beraberinde heyet bölgelerine kurulmak istenen termik santral konusunda Zonguldak’ta yapacakları inceleme öncesi, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. Ziyarete, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kent Konseyi Başkanı Arzu Özdemir, Çerkezköy Tema Vakfı Temsilcisi Nilüfer Ceylan, Makine Mühendisi Mehmet Uz, Başkan Yardımcısı Veli Çekan, Pınarca Mahalle Muhtarı Özcan Bozkaya eşlik etti.

     Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, beldelerine yapılmak istenen termik santral projesine karşı olduklarını belirterek, bu konuda daha da bilinçlenmek üzere Çatalağzı’nda inceleme yapacaklarını belirtti. Belediye Başkanı İrfan Mandalı, misafirperverliğinden dolayı Başkan Akdemir’e teşekkür etti.

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, ise ; “Öncelikle şehrimize hoşgeldiniz. Termik Santraller halkı sıkıntıya sokmaktadır. Kendinizde gezip inceleyince daha iyi anlayacaksınız. En verimli topraklar böylelikle yok ediliyor. Halktan uzak yerlere yapılması gerekiyorsa yapılır. Güneş enerjimiz, rüzgar gülümüz var bunları değerlendirmek gerekiyor. Halkımızda bunları görüyor ve önlem almak için kamuoyu oluşturuyor. Bu konuda sizi tebrik ediyor, destekliyorum.” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından heyet, Maden Müzesi’ni ve Gökgöl Mağarasını gezmek için belediyeden ayrıldı. Heyet yarın itibariyle Çatalağzı Bölgesi’nde incelemelerde bulunacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...