Advert
Advert

DEVREK MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİM SEMİNERİNE KATILDI

Devrek Mesleki Eğitim Merkezi Çocuk Gelişimi alanında Eğitim Gören Mesleki Açık Öğretim Lisesi Öğrencileri Ankara da Okul Öncesi Eğitim Seminerine katıldı.

  

DEVREK MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİM SEMİNERİNE KATILDI
Bu içerik 4163 kez okundu.

 

 

    Devrek Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünün organize ettiği Eğitim Seminerine Müdür Yardımcısı Muhsin Yalçin, Çocuk Gelişimi Alanı Öğretmenleri Arzu Gürsoy ve Merve Karabudak Nezaretinde 19 Öğrenci katıldı.3 Oturum şeklinde gerçekleşen Eğitim sonunda Katılım belgelerini de  alan öğrenciler Anıtkabiri ve Ankara’nın Tarihi ve Kültürel yerlerini de görme fırsatı buldular.

    Çocuk Gelişimi Öğretmeni  Arzu Gürsoy Açıklama da; “Çocuk gelişimi ile ilgili hangi bilgi, beceri, tutum ve davranışların hangi yaş düzeyindeki çocuklara ve gençlere kazandırılması gerektiğini Biz sınıflarda gerek teorik olarak gerekse uygulamalı vermeye çalışıyoruz. Bunun yanında; öğrencilerimize farklı bakış açıları kazandırmak ve ufuklarını genişletmek amacıyla mesleğinde uzman kişilerin düzenlediği seminerlerin de çok yararlı olduğunu paylaşarak onların bu tür seminerlere katılmalarını destekliyoruz" dedi.

   Mesleki Eğitim Merkezi Müdür yardımcısı Muhsin YALÇİN;Merkez olarak Mesleki seminerlere önem verdiklerini imkanlar dahilinde bu tür Seminerlere katılmaya çalıştıklarını belirterek, amaçlarının kendiyle barışık ,yaratıcı , ailesine ve ülkesine faydalı nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

   Eğitim Seminerine Katılan Çocuk Gelişimi alanında Eğitim gören Mesleki Açık Öğretim Lisesi Öğrencileri de kendi kişisel Mesleki gelişimleri için Seminerin çok Faydalı olduğunu bu imkanı kendilerine sunan Merkez Müdürlüğüne Teşekkür ettiklerini belirttiler.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ