Advert
Advert
Advert

103. YILDA 103 KİLOMETRE PEDAL

Çaycuma Belediyesi Bisiklet Topluluğu, Çanakkale Zaferinin 103. yılı nedeniyle 103 kilometrelik bir bisiklet turu yaptı.

103. YILDA 103 KİLOMETRE PEDAL
Bu içerik 867 kez okundu.

 

   Çaycuma Belediyesi Bisiklet Topluluğu 18 Mart Pazar günü, son derece anlamlı bir etkinliğe imza attı. Topluluk üyeleri Çanakkale Zaferi’nin 103. yılı nedeniyle 103 kilometre pedal çevirdi. Tarihi zaferi yüreklerinde hissederek anlamlı turu tamamlayan bisikletçiler zorlu bir parkuru başarıyla tamamlamanın sevincini yaşadı. Sabah saatlerinde Çaycuma’dan yola çıkan topluluk üyeleri önce Bartın’a ulaştı. Oradan İnkumu, Güzelcehisar, Mugada hattını izleyen bisikletçiler Saltukova üzerinden Çaycuma’ya gelerek turu tamamladı.

BARTIN’DA ŞEHİR TURU YAPTIK

   Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çaycuma Belediyesi Bisiklet Topluluğu Başkanı Mustafa Aslan “Bu zorlu bir parkuru bilerek seçtik. Çaycuma’dan yola çıkıp önce Bartın’a geçtik. Orada Pedaldaşlar Bisiklet Topluluğu’nun düzenlediği anma turuna katılarak birlikte şehir içinde turu yaptık. İnkumu kavşağına kadar birlikte pedal bastıktan sonra biz kendi güzergâhımızı takip ederek Çaycuma’ya ulaştık. Böyle anlamlı bir günde, aziz şehitlerimizin hatırasına uygun olarak son derece zorlu bir parkuru aştığımız için çok mutluyum. Çanakkale Zaferi’nin 103. Yılında, 103 kilometre pedal basarak turu tamamlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu vesileyle aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!