Advert
Advert
Advert

CİVAK, SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

CİVAK, SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Bu içerik 1927 kez okundu.

 

    Devrek TSO Başkanı ve Başkan Adayı Ertan Civak seçim çalışmalarını aralıksız olarak ekibiyle beraber sürdürüyor. Civak, Devrek, Gökçebey, Çaydeğirmeni ve Bakacakkadı'da TSO üyelerini işyerlerinde ziyaret ederek gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında TSO üyelerinin büyük bir çoğunluğundan yakın ilgi ve alaka görüp tam destek alıyor.

CİVAK'A İKİNCİ BİR ŞANS DAHA TANINMA SÖZÜ VERİLİYOR

    Ertan Civak Devrek ve Gökçebey'deki tüm TSO üyelerinin işyerlerinde Başkan Adayı olarak ziyaret edip kendilerinden önümüzdeki dönem için güçlü bir yönetimle güçlü gelerek Devrek ve Gökçebey'in ekonomik yönden önünü açacak projelere imza atmak için destek isterken ziyaret ettiği TSO üyelerinin büyük bir çoğunluğu da," Ertan başkanın ilk dönem başkanlığında tüm iyi niyetli çalışma ve gayretine rağmen istediği projeleri istediği anlamda sonuçlandıramadığının çok iyi farkındayız. Kendisini yeniden başkanlığa seçerek kendisine Devrek ve Gökçebey adına tabi ki ikinci bir fırsatı güçlü bir şekilde bizde sunacağız. Başkanımıza güveniyoruz onunda TSO üyeleri olarak bizim güvenimizi boşa çıkarmayacağına canı gönülden inanıyoruz" diye konuştular.

CİVAK,BÖLGEMİZE EKONOMİK RAHATLIĞI KAZANDIRACAĞIZ

    Ziyaret ettiği TSO üyelerinin övgü dolu sözlerine ve güzel dileklerine kayıtsız kalmayan Devrek TSO Başkanı ve Başkan Adayı Ertan Civak, " Her zaman ve her yerde açık yüreklilikle söylüyorum. Benim ne makam ne mevki nede koltuk sevdam var. Benim doğup büyüdüğüm ve yıllarca sanayici olarak katma değer sunduğum ilçeme ve bölgeme hizmet etme sevdam var ve bu hizmeti de layikiyle bir dönem daha yaparak benden sonra gelecek olan arkadaşlara güzel bir TSO mirası bırakıp projelerimizi de uygulayarak bölgemizin ekonomisine yön verip iş adamından tüccarına ve işçi kardeşlerimize kadar herkese ekonomik rahatlığın verdiği mutluluğu tattırmak olacaktır. İş adamlarının işi iyi olunca işsiz gençlerimizde kalmayınca sosyal ve kültürel etkinliklerle bu mutluluğu daha da bir perçinleştirerek yaşam kalitemizi hep birlikte yükselterek hayatımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!