Advert
Advert
Advert

BAKZİFED BAŞKANI KÜPELİ, BÖLGEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU

Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsan Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED)’nun Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Küpeli ve beraberindeki bir grup gazetemiz imtiyaz sahibi İbrahim Tığ’ı ziyaret etti.

BAKZİFED BAŞKANI KÜPELİ, BÖLGEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU
Bu içerik 1324 kez okundu.

 

      -Sercan Kapusuz-

      Batı Karadeniz Bölgesi’nin bilim, ekonomi, kültür, sanat, yerel yönetimler, çevre gibi bir çok alanda gelişimini sağlamak ve gelişimine katkı koymak amacıyla kurulan, Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsan Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED)’nun Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Küpeli ve beraberindeki bir grup gazetemiz imtiyaz sahibi İbrahim Tığ’ı ziyaret etti.

      Yeni bir iş insanı derneği olarak çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini belirten Başkan Bahri Küpeli, “Kuruluşunun üzerinden 2 yıl geçen Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu; bu kısa süre içinde imza attığı; kapsamlı araştırma-geliştirme raporları, çok sayıda bölgesel ve tematik toplantı ile siyaset, ekonomi, toplumsal sorunlar ve benzeri alanlarda Batı Karadeniz iş dünyasını bir araya getirmeyi başarmış, sığınılacak bir şemsiye olduğunu kanıtlamıştır.” dedi.

     Federasyonlarına bağlı olarak Devrek, Çaycuma ve Gökçebey’i kapsayacak bir şube açacaklarını belirten Başkan Küpeli, “Bu ilçelerimizi kapsayacak İş İnsanlarımızın birlik ve bütünlüğünü sağlamak ve onların her alanda ihtiyaçlarına yardımcı olmak amacıyla burada da bir dernek kuracağız. Bunun için tüm çalışmalarımızı tamamladık.”diye konuştu.

     Gazetemiz sahibi İbrahim Tığ, Başkan Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretleri ve verdiği bilgiler nedeniyle teşekkür ederken, bölgemizin kalkınması için yapılacak her çalışmaya gazete olarak destek vereceklerini, söyledi.

      Başkan Küpeli ve beraberindekiler daha sonra, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı, SMMM Zeki Dirlik’i ve İş Adalmarı Sabri-Deniz Saraç'ı da ziyaret ederek çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

    Başkan Küpeli’nin bu ziyaretlerine, Devrek İl Genel Meclisi Mustafa Uzundal ile Devrek Belediye Meclisi Üyesi İsmail Külah da eşlik etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...