Advert
Advert
Advert

DEMİRTAŞ: TÜRK POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 173. YILI KUTLU OLSUN!

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Türk Polis Teşkilatının 173.kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

DEMİRTAŞ: TÜRK POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 173. YILI KUTLU OLSUN!
Bu içerik 954 kez okundu.

   

   Mesajında özveri ile çalışan polislerin çalışma koşullarının ve özlük haklarının düzeltilmesine vurgu yapan CHP'li Demirtaş: "Güvenliğimizin teminatı polislere sahip çıkılmalı" dedi.

   CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş mesajında şunları ifade etti: "Gücünü yasalardan ve halktan alan polisimiz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün “Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır" sözüyle vurguladığı gibi toplumsal huzurumuzun güvencesidir.

   Emniyet teşkilatı mensupları, memleketimizin dört bir tarafında gözlerini kırpmadan uzun mesailerle, çok zorlu koşullarda  büyük bir özveri ile çalışmaktadırlar. Emniyet güçlerimiz, suçun önlenmesi, toplumun huzuru ve güvenliğinin sağlanması için çabalamaktadırlar.

   Her zaman özverili çalışmaları ile gündeme gelen polislerimizin zor çalışma koşulları, ekonomik ve sosyal hakları konusunda acilen düzenlemeye gidilmelidir. Canımızı ve malımızı emanet ettiğimiz polislerimiz, mesleklerinin önem ve anlamı ile uyumlu ekonomik ve sosyal haklara sahip olmalıdır.

   Bu duygularla, şehit düşen emniyet mensuplarını rahmetle anar, Polis Teşkilatının  173. Kuruluş yıldönümünü kutlarım.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!