Advert
Advert
Advert

SEMERCİ YİNE ARKADAN DOLANIYOR, AÇIKLAMAYI AKÇABELEN’E YAPTIRIYOR!

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci yine arkadan dolandı!.

SEMERCİ YİNE ARKADAN DOLANIYOR, AÇIKLAMAYI AKÇABELEN’E YAPTIRIYOR!
Bu içerik 8776 kez okundu.

   

     -İbrahim Tığ-

     Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci yine arkadan dolandı!. Devrek’le hiç ilgisi olmayan Cihannüma Derneğine, belediyenin kasasından para aktardığına dair haberlerimize çıkıp mertçe, adamca yanıt vermeyip arkadan dolanarak -sonradan öğrendiğimiz- Cihannüma’nın Zonguldak İl Temsilcisi Erdoğan Akçabelen’e bir açıklama yaptırdı.

     Erdoğan Akçabelen, “Merd-i Kıpti Şecaat Arzederken Sirkatin Söyler.” Atasözümüzün de doğruluğunu ortaya koydu.

    Akçabelen açıklamasında laf kalabalığı yaparak, Cihannüma Derneğinin tüzüğünden, amaçlarından söz ettikten sonra, “Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Müftülük ile protokol yaptıklarından” bahisle, Zonguldak ve Karabük’te yapılan konferanslara Devrek’ten de katılım yoğun olmuş, bu konferansların davetiyelerini belediye yaptırmıştır” diyor.

    Görüyor musunuz ey Devrekliler!...

    Karabük ve Zonguldak’ta yapılan konferansların davetiyelerini Devrek Belediyesi yaptırmış. Hani, konferansların bir tanesi Devrek’te yapılmış olsa yine bir şey demezdik. Belediyenin kasasından bu konferanslar için para çıktığını itiraf ediyor Erdoğan Akçabelen!...

     Erdoğan Akçabelen’e soruyoruz, Biz haberimizde Devrek Belediyesi ve onun eli cebinde gezen başkanına sorduk. Muhatabımız odur. Size ne oluyor?, Sizin derneğinize bir dediğimiz de olmadığı halde bu açıklamaya neden gerek duydunuz?, Siz, belediye yöneticisi misiniz? Size ne bundan?

     Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci’nin sıkıştığında hep arkadan dolandığını biliyoruz. Çünkü Devrek’in en akıllı adamı(!) olduğunu da Meclis Toplantı Salonu’nda meclis üyesine bağırarak söylemişti.

     Çık açıkla!...

     Devrek’le hiç ilgisi olmayan Karabük ve Zonguldak’ta yapılan konferansların davetiyelerini neden yaptırdınız?, Bu kadar acizsiniz ki! Açıklamayı bile kendiniz yapamayıp başkasına yaptırıyorsunuz!

     Ama unutmayın!...

     Halkın parasını çarçur edenlerin ve aciz insanların yeri çöplüktür!...

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!