Advert
Advert
Advert

KALİTE, ÇEVRE VE İŞÇİ SAĞLIĞI EĞİTİMİ YAPILDI

Hafta sonu ilçemiz Devrek’te Baş denetçi Eğitmen Serkan Gürgan tarafından Kalite Standartları, Çevre Standartları ve İşçi Sağlığı Standartları ile ilgili eğitim gerçekleştirildi.

KALİTE, ÇEVRE VE İŞÇİ SAĞLIĞI EĞİTİMİ YAPILDI
Bu içerik 951 kez okundu.

 

   162 ülke tarafından kabul gören standartlarla ilgili eğitime Devrek Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin yanı sıra Devrek Esnaf Odası üyeleri ve Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri de katıldı. “Hayata Sıfırdan Başla” projesi kapsamında ücretsiz olarak gerçekleştirilen ve herkesin katılımına açık olan eğitim Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilirken katılımcılar iki gün boyunca sabırla yaklaşık 16 saat eğitime katıldılar.

   Devrek Meslek Yüksekokulu Girişimcilik Topluluğu öğrencilerinden Derya Uzunoğlu’nun organizasyonunu gerçekleştirdiği eğitime Devrek esnafları da destek oldu. Topluluk danışmanı Öğr. Gör. Emrah Öget eğitim sonunda desteklerinden dolayı Cafe İstanbul, Mizuna Cafe, İncir Ağacı Bistro, Mert Sigorta ve Family Cafe’ye, ayrıca hafta sonunu boş geçirmeyerek eğitime duyarlılık gösteren katılımcılara teşekkürlerini sundu.

   Eğitimle ilgili sertifika almak isteyen katılımcılar, eğitim sonunda 162 ülkede kabul gören ve uluslararası geçerliliği olan ISO 9001 Kalite Standartları, ISO 14001 Çevre Standartları ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği standartları ile ilgili sertifikaları almaya hak kazandılar. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...