Advert
Advert
Advert

DEVREK’TE ANASINIFI ÖĞRENCİLERİ DİPLOMA ALDI

Devrek Fatih İlkokulu Anasınıfları, yılsonu gösterisi düzenledi.

DEVREK’TE ANASINIFI ÖĞRENCİLERİ  DİPLOMA ALDI
Bu içerik 2060 kez okundu.

 

-Yasemin ALTUN-

 

    Devrek Fatih İlkokulu Anasınıfları öğrencileri Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda hazırlanan mezuniyet töreniyle diploma almanın heyecanını yaşadı.

     Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından bir konuşma yapan okul müdürü Ahmet Işıldak, mezuniyet töreninde öğrencilerin yıl boyunca öğrendikleri ve gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik etti.

Her geçen gün eğitim olanaklarını en üst seviyeye taşımak için çaba gösterdiklerini aktaran Işıldak, programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Işıldak “Çocuklarımız için en iyi eğitim almanın yolu bu yaşlardadır. Bu yaşlarda alınan eğitim çocukların geleceğinde büyük önem taşır. Bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınızı daha iyi bir eğitim almış olarak, bilgi ve becerilerini artırmış olarak sizlere sunuyoruz. Bizlere göstermiş olduğunuz güvenden dolayı sizlere teşekkür ediyorum”dedi.

     Minikler tarafından hazırlanan ve Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda gösterime sunulan yılsonu etkinliğinde minikler izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattı. Gösterileriyle göz dolduran minikler izleyenlerden büyük alkış aldı.

   Mezuniyet Törenine, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!