Advert
Advert
Advert

DEMİRTAŞ CHP'YE GERİ DÖNDÜ

CHP'den İYİ Parti'ye geçen aralarında Zonguldak milletvekili Ünal Demirtaş’ın da bulunduğu 15 milletvekili CHP’ye geri döndü.

DEMİRTAŞ CHP'YE GERİ DÖNDÜ
Bu içerik 1382 kez okundu.

 

   CHP'den İYİ Parti'ye geçen aralarında Zonguldak milletvekili Ünal Demirtaş’ın da bulunduğu 15 milletvekili CHP’ye geri döndü. Karar saat 12'de basın toplantısı ile duyuruldu.

   15 isimden bazıları dün Milliyet'e yaptığı açıklamada, "Biz Genel Başkanımızın talimatıyla bir demokrasi görevini yerine getirdik. Seçimlere girmesi engellenmek istenen bir partiye destek olduk. Hiçbirimiz kişisel ikbal peşinde değiliz. Bu yüzden hiçbirimiz 'Ne zaman CHP'ye döneceğiz' diye sormuyoruz. Genel Başkanımız ne zaman karar verirse o zaman partimize döneriz." ifadelerini kullanmıştı.

   İYİ Parti'den CHP'ye geri dönen milletvekilleri: "Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Güler ve Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!