Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

KANTARCI: ANNELERE BORCUMUZ VAR

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Anneler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Hiçbir annenin evlatları için gözyaşı dökmeyeceği, çocuklarının geleceği için endişe etmeyeceği bir Türkiye kurmak gibi bir görevimiz bulunmaktadır” dedi.

KANTARCI: ANNELERE BORCUMUZ VAR
Bu içerik 643 kez okundu.

 

   Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kantarcı mesajında, “Karşılıksız sevginin adı olan annelerimiz, hangi yaşta olursak olalım karşısında hep çocuk kaldığımız en kutsal varlığımızdır. Yaşamını bize adayan, bizler için çalışan, üreten, sevgisi ve emeğiyle bizi var ederek canından aziz bilen annelerimize gönül borcumuzu ödememiz mümkün değildir. Bizi var etmekle kalmayan annelerimiz, sevgi, saygı, özveri gibi değerleri bizlere öğreterek hayat boyu rehberlik eden en büyük öğretmenimizdir” dedi.

ANNELER EVLATLARI İÇİN BÜYÜK KAYGI DUYMAKTADIR

   Kantarcı açıklamasını, “Bugün, ülkede sosyal statüsü, gelir durumu ne olursa olsun tüm anneler, ülkede yaşanan büyük sorunlar nedeniyle, evlatları için büyük kaygı duymaktadır. Birçok anne işsizliğin pençesinde kıvranan evladı için üzüntü yaşarken, şehit evladına gözyaşı döken acılı annelerin sayısı her gün artmaktadır. Hiçbir annenin evlatları için gözyaşı dökmeyeceği, çocuklarının geleceği için endişe etmeyeceği bir Türkiye kurmak gibi bir görevimiz bulunmaktadır. Bu sorumluluğun bilinci içinde, hayattan dolu bir sofradan gülen bir yüzle çocuklarının kaldırıp, yarın kaygısından azade olmaktan başka hiçbir beklentisi olmayan tüm annelerin Anneler Günü’nün kutluyor, tüm dünya insanlığına barış, mutluluk ve huzur dolu bir dünya diliyorum” diyerek tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İHALE İLANINDA 5 KAT GÖSTERİLDİ MÜTEAHHİTE 8 KAT İZNİ VERİLDİ
İHALE İLANINDA 5 KAT GÖSTERİLDİ MÜTEAHHİTE 8 KAT İZNİ VERİLDİ
BAŞKAN SEMERCİ “GERİ VİTES” YAPTI
BAŞKAN SEMERCİ “GERİ VİTES” YAPTI