Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

DEVREK’TE EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

Devrek’te ilköğretim ve lise dengi okullara “İletişimde Sihirli Kelimeler” projesi kapsamında tüm yıl sürecek bir eğitim seferberliği başlatıldı.

DEVREK’TE EĞİTİM SEFERBERLİĞİ
Bu içerik 2320 kez okundu.

 

   Devrek Meslek Yüksekokulu, Devrek Belediyesi, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Devrek Gençlik Merkezi ve Devrek Kent Konseyi işbirliği ile Devrek’te ilköğretim, lise dengi okullara ve bu okullarda okuyan öğrencilerin velilerine yönelik "İletişimde Sihirli Kelimeler" adında bir eğitim seferberliği başladı.

   Proje kapsamında ilköğretimlere Öğr. Gör. Raşide Erdoğan, lise dengi okullara Öğr. Gör. Tuğba Babaoğlu, öğrenci velilerine ise Öğr. Gör. Şule Kıycı tarafından iletişimde sihirli kelimeler eğitimleri verilecek.

   Sihirli Kelimeler Eğitiminin ilk ayağı Devrek Meslek Yüksekokulu  Öğr.  Gör. Tuğba Babaoğlu'nun sunumu ile Devrek Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

   Projenin ikinci ayağında Öğretim Görevlisi Raşide Erdoğan tarafından İstiklâl İlkokulu öğrencilerine konferans verildi. Konferans sonunda öğrencilerle "Sihirli Sözcük Balonları" etkinliği yapıldı.

   Daha sonra Atatürk Kültür Merkezi’nde projeye destek veren Prof. Dr. Aytaç Açıkalın, Öğr. Gör. Şule Kıycı, Öğr. Gör. Tuğba Babaoğlu ve Öğr. Gör. Raşide Erdoğan'a teşekkür edilerek günün anısına Devrek Bastonu takdim edildi.

   Bu eğitimlerin tüm yıl boyunca eğitim-öğretimin devam ettiği süreler içerisinde programlanarak sürdürüleceği belirtildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”