Advert
Advert
Advert

DOĞAN BİRLİK KOOPERATİFİ’NDE ÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ

DOĞAN BİRLİK KOOPERATİFİ’NDE ÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ
Bu içerik 2591 kez okundu.

   

     -Sercan Kapusuz-

     1979 yılından bu yana Devrek’te yolcu taşımacılığı yapan Devrek Doğan Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin 2018 yılı genel kurulu ortaklar ve üyelerin katılımıyla yapıldı.

     Yönetim Kurulu Başkanlığını Murat Çakır’ın yaptığı Devrek Doğan Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin 2018 yılı genel kurulu Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.

    Yeni yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulunun belirlendiği kongre saygı duruşunda bulunulmasının ardından başladı. Kongrenin başlangıcında ilk olarak Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çakır, bir konuşma yaptı. Konuşmasında, kongreye katılanlara teşekkür eden Çakır, kongrenin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

      Daha sonra divan başkanlığı seçimleri yapıldı. Divan başkanlığını Niyazi Gedik’in yaptığı genel kurulda iki aday yarıştı.

      2017 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporları ve Denetim Kurulu Faaliyet Raporları okunarak ayrı ayrı ibraya açıldı. İbraya açılan raporlar oy birliği ile kabul edildi. Raporların okunmasının ardından yönetim kurulu başkanı, yönetim ve denetleme kurulu üyelerinin seçimi yapıldı. Gizli oy ve kapalı olarak yapılan seçimlerde yönetim kurulu başkanlığı için mevcut başkan Murat Çakır ve Göksal Masalcı’nın listeleri yarıştı. Seçimde toplam 33 kişi oy kullandı.

     Seçimler sonucunda mevcut başkan murat çakır 17 oy alırken, rakip aday Göksal Masalcı da 16 oy aldı.

    Yönetim Kurulu asil üyeliğine Murat Çakır seçildi. Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Mehmet Ilıksu, Murat Koçak, Erdoğan Merdiven, Yasin Kolçak, seçilirken denetim kurulu üyeliklerine Hayati Döngel ve Hüseyin Topal seçildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...