Advert
Advert

ROSAK’DA YENİ BAŞKAN İBRAHİM TIĞ

Rüştü Onur Sanat ve Kültür Derneği (ROSAK) Genel Kurul sonrasında yaptığı ilk toplantıda görev dağılımı yaptı.

ROSAK’DA YENİ BAŞKAN İBRAHİM TIĞ
Bu içerik 1572 kez okundu.

   

     -Sercan Kapusuz-

     Rüştü Onur Sanat ve Kültür Derneği (ROSAK) kurucu üyelerinden, gazeteci-yazar İbrahim Tığ’ın geçen hafta sonu yapılan genel kurulda başkan seçilmesinin ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptığı ilk toplantı da görev dağılımı yapıldı. Buna göre Başkan Yardımcılığına Mustafa Uzundal, Sekreter Muharrem Çelikler, Saymanlığa Nihat Ahlat ve üyeliklere de İsmet Akdemir, Aydın Bostancı ve Şeref Aydınlı getirildi.

    Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Başkan İbrahim Tığ, Devrek kültür ve sanatının gelişmesi için çalışacaklarını, yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte Rüştü Onur Sanat ve Kültür Derneği bünyesinde güzel çalışmalar yapacaklarını, söyledi.

    Tığ şöyle konuştu; “Derneğimizin asıl amacı Rüştü Onur’un yanında ilçemizin yetiştirdiği sanat, bilim, kültür insanlarına sahip çıkmak onların eserlerini yaşatmaktır. Bu bağlamda da ilçemizin kültürel, sosyal yönlerinin araştırılıp günyüzüne çıkartılmasıdır. Bu amaçla da zaten arkadaşlarımız güzel çalışmalar yapıyor. Tiyatro ve çevre kurulları da oluşturarak ilçemize güzel hizmetler yapacağız. Zaman içinde bir çok kültürel hizmetler yapmayı hedefliyoruz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ