Advert
Advert

DEVREK TÜRK EĞİTİM-SEN ŞUBESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Devrek Türk Eğitim-Sen tarafından Devrek Aile Çay Bahçesinde iftar programı düzenlendi.

DEVREK TÜRK EĞİTİM-SEN ŞUBESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
Bu içerik 1378 kez okundu.

 

  

-Sercan KAPUSUZ-

  Devrek Türk Eğitim-Sen tarafından Devrek Aile Çay Bahçesinde iftar programı düzenlendi. Düzenlenen iftar programına başta Türk Eğitim-Sen Zonguldak İl Yönetimi, Türk Eğitim-Sen Devrek İlçe Yönetimi, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçede bulunan okulların müdürleri, öğretmenleri, aileleri ve davetliler katıldı. 

 Yoğun bir katılımın olduğu iftar programında iftar öncesi Kur-anı Kerim okundu, dualar edildi. Türk Eğitim-Sen Devrek İlçe Temsilcisi Hakan Tunay böyle bir programda herkesi bir arada görmenin mutluluğuna değindi. Tunay yaptığı konuşmasında şunları söyledi; ‘Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimizde amacımız mübarek ramazan ayında sizlerle iftar sofrasında buluşmak. Bu güzel akşamda birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Aynı zamanda ülkemizde ve İslam dünyasında da huzurlu bir ramazan geçirmeyi temenni ediyorum. İlçe temsilciliğimiz adına gelen herkese, bu programda emeği olan herkese teşekkür ediyor, hayırlı iftarlar diliyorum.’

Ezanın okunmasıyla birlikte iftar için Devrek METAL Aşçılık Bölümü Öğrencileri ve Öğretmenleri tarafından hazırlanan iftar yemekleri davetlilere servis edildi.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ