Advert
Advert

ZONGULDAK’IN DEĞERLERİ BEÜ İLE RENKLENDİ

ZONGULDAK’IN DEĞERLERİ BEÜ İLE RENKLENDİ
Bu içerik 1118 kez okundu.

 

    Zonguldak ve sahip olduğu değerler temalı proje kapsamında Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) öğrencileri Zonguldak ve değerlerini, “Değerlerine Bir Renk de Sen Kat” isimli proje ile  Milli Egemenlik Caddesi tır parkı karşısında bulunan büyük duvara resmederek, Zonguldak’ın  değerlerine renk katmış oldular

   Koordinatörlüğünü BEÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordiatör Yardımcısı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Öğr. Gör. Kayhan Kafalı’nın üstlendiği, Zonguldak Belediye Başkanlığının desteklediği  proje kapsamında,  Pamukkale Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünden 6 kişilik ekip eşliğinde BEÜ İİBF Maliye Bölümü 3. Sınıf öğrencileri; Zonguldak’ın değerlerinden Uzun Mehmet’in heykelinin, 1848 yılından günümüze kalan tarihi kömür hızlı yükleme iskelesinin, Karadeniz’in ve fenerin resmedilmesini  sağladılar.

    Öğrencilerin “Zonguldak’ın Değerlerine Renk Katmaya Geldik” sloganıyla yola çıktıkları bu anlamlı projenin açılış törenine Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı,  BEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, İİBF Dekanı Prof. Dr. Yasemin Köse, Dekan Yardımcısı  ve öğrenciler katıldı.

    Açılış töreninde konuşan Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, 46 öğrenciden oluşan proje ekibine ve proje koordinatörüne teşekkürlerini ilettiler. Zonguldak ve sahip olduğu değerlerin resmedildiği etkinlik, protokolün öğrencilerle birlikte toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ